gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні567
mod_vvisit_counterВчора1145
mod_vvisit_counterЗа тиждень2840
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць23714
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2574109

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 34.228.142.94
,
Сьогодні: 2018-12-19 13:43

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Молодим педагогам початкової школи про Нову українську школу

Велике слово – ШКОЛА! Це скарб найкращий кожного народу, це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту. У вселюдському житті тільки той народ і бере перемогу, який має найкращу школу. Софія Русова

Словами великого педагога розпочала засідання школи молодого вчителя початкових класів та вихователя ГПД у формі експрес-тренінгу «На хвилі змін» заступник завідувача КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Пучко Тетяна Альфонасівна, яке відбулося 12 грудня 2017 року на базі Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 Рівненської міської ради.

Учитель початкових класів Мартинчук Надія Миколаївна провела з учасниками ранкову зустріч, яка є традиційною для Нової української школи.

Цікаво, доступно, креативно Пучко Т.А. ознайомила молодих педагогів із сайтом Нової української школи та інформацією, яка є актуальною на сьогодні для учасників освітнього процесу: новини НУШ, матеріали, нормативні документи, а також відповіді фахівців на актуальні питання щодо реформи НУШ, анонси подій та можливостей підвищення кваліфікації вчителів.

Із бібліотекою сучасного вчителя Нової української школи присутніх ознайомила заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 10 Нездюр Тетяна Андріївна. Вона проінформувала, що корисного прочитати радить #книгоНУШ для особистого та професійного розвитку педагога. Як можна вдосконалити себе, виховати цілісний характер, підготуватися до змін у житті (в освітньому процесі)? Відповіді на усі ці запитання можна знайти у книзі Стівена Кові «Сім звичок високоефективних людей», яку презентувала Нездюр Т.А.

Засідання молодого вчителя початкових класів та вихователя ГПД продовжилося роботою в групах. Пучко Т.А. організувала і провела  практичну роботу «Проектування сучасного уроку в початковій школі на засадах компетентнісного (діяльнісного підходу)». Одночасно керівник школи молодого вчителя та вихователя ГПД Яценя Алла Володимирівна ділилася своїм досвідом та досвідом колег з Рівненської гуманітарної гімназії щодо організації ефективної роботи на самопідготовці ГПД.

Під час експрес-уроку «Говоримо правильно українською» Тетяна Альфонасівна у простій формі розповіла про неточності, які зустрічаються у побутовому та офіційному спілкуванні українською мовою.

Досвідом організації перерв у початкових класах поділилися вчителі початкових класів Рівненської ЗОШ № 10 Стаханова Світлана Дем’янівна та Стасюк Ірина Миколаївна.

У психологічну лабораторію «Психологія партнерства: вчитель-учень-батьки» для вирішення «наболілих» питань присутніх запросила практичний психолог Нагорна Ольга Олександрівна.

Молоді вчителі та вихователі у стінах затишної невеликої школи отримали корисну інформацію, попрацювали практично, насолодилися теплом і комфортом, отримали багато вражень і подарунків.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Рівненської ЗОШ І ІІІ ступенів № 10 Нездюр Т.А.

Фоторепортаж заступника директора з виховної роботи Сусь Л.В.