gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні563
mod_vvisit_counterВчора1145
mod_vvisit_counterЗа тиждень2836
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць23710
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2574105

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 34.228.142.94
,
Сьогодні: 2018-12-19 13:39

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Урочиста Академія до 100 річчя «Просвіти»

У Рівному 11 грудня відбулась Урочиста академія з нагоди 100 річного ювілею Рівненської "Просвіти". В обласному академічному музично-драматичному театрі зібралось багато достойників – просвітян. Серед запрошених були Павло Мовчан, голова Всеукраїнського товариства "Просвіта", Володимир Ковтунець, екс голова Рівненської обласної організації, заступник міністра освіти України, представники влади та духовенства. В залі - зворушливі промови, цікаві зустрічі, відзнаки, бурхливі оплески, музичні приємності.

Серед  нагороджених - учителі історії Тетяна Грещук, Валентин Кравчук, Михайло Шевчук, Сергій Сацик, Петро Куделя, які своїми національно - патріотичними, дослідницькими, волонтерськими і просвітницькими справами сприяють утвердженню нашої держави.

Рівненські історики з 90-х років є активними учасниками таких вагомих організацій як «Народний Рух України», «Просвіта», політичних партій проукраїнського спрямування. Вони перші в Україні підтримували, навчались і втілювали в життя ідеї різних міжнародних та всеукраїнських проектів і програм з громадянської освіти, міжнародного права, виборчих систем, полікультурної освіти; змінювали програми та світогляд; писали підручники; впроваджували нові курси; зустрічались з відомими людьми.

Тетяна Грещук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"