gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні574
mod_vvisit_counterВчора1145
mod_vvisit_counterЗа тиждень2847
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць23721
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2574116

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 34.228.142.94
,
Сьогодні: 2018-12-19 13:50

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


На презентації «Книги Добра»

09 грудня Віталій Середа, учень 5-Б класу Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» разом з мамою Людмилою Петрівною, були присутніми на презентації «Книги Добра» за участю Президента України П. Порошенка у рамках міжнародного соціального проекту. Презентація відбулася на базі Національного культурно-мистецького та музейного комплексу  «Мистецький арсенал». Відзначаючи унікальність проекту, до якого долучилося близько 300 000 дітей та дорослих: волонтерів, батьків, ентузіастів для того, щоб зустріч-презентація стала можливою,  Президент сказав «Ми, українці, наша велика нація, вміємо робити добро. І тепер робимо це, попри усі негаразди, попри смуток, попри війну, - які, здавалося, могли би озлобити нас. З точністю до навпаки - не озлобили, тому що добро в українських генах».

Хочеться згадати трошки історії проекту. На першому його етапі, який тривав до 15 березня  2017 року діти та дорослі зі всіх регіонів України писали реальні історії про добро. Віталій долучився до проекту, написавши свою історію про добро. Ця історія «Доброта – це моя мама» була відібрана редакційною радою, яку очолила Марія Матіос, до сотні найцікавіших історій серед 3000 надзвичайно цікавих історій про добрі, милосердні вчинки людей, з чуйними  серцями. Другий етап міжнародного соціального проекту зі створення художніх малюнків, тривав із  29 березня до 1 червня 2017року. Редакційна рада серед 40 000 ілюстрацій визначила 100 найкращих. На завершальному етапі, відібрали 50 історій та малюнків. Приємно, що історія Віталія увійшла у 50 історій, які склали зміст «Книги Добра».

Книга цікава унікальною технологією її виготовлення. Вона надрукована на черпаному папері, який зберігається більше тисячі років. Сам папір виготовлений із бавовни і трав, зібраних у тих регіонах, звідки надійшли історії про добро. На кожну сторінку створено окреме кліше, ретельно виведене каліграфічним почерком.

Завдяки цьому проекту Віталій  здійснив свою мрію, влітку відпочивав за кордоном, в Угорщині. За Віталія радіють не тільки батьки, однокласники, але й усі школярі та педагоги закладу.

Усі з нетерпінням чекають на презентацію  унікальної Книги у Рівному. Під час презентацій в областях обиратимуться найкращі творчі колективи, які згодом увійдуть до складу української делегації, яка передаватиме «Книгу Добра» в одну із 50 країн світу, що беруть участь в проекті: до Національної бібліотеки Ватикану, бібліотеки Конгресу США, до Королівської книгозбірні Великої Британії та до бібліотеки в єгипетській Олександрії.

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР Фото: Людмили Петрівни Середи