gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні564
mod_vvisit_counterВчора1145
mod_vvisit_counterЗа тиждень2837
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8152
mod_vvisit_counterЗа місяць23711
mod_vvisit_counterПопередній місяць42746
mod_vvisit_counterЗагальна2574106

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 34.228.142.94
,
Сьогодні: 2018-12-19 13:40

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


У Рівненській ЗОШ №13 відбувся на семінар-діалог для керівників шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів м.Рівного

7 грудня, у  день Святої Катерини – покровительки сім’ї, дітей, та тих, хто вчиться, ділилася досвідом з керівниками  шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів Бардаш Тетяна Леонідівна.

У кожного з нас є ангел-охоронець, і хоч ніхто його ніколи не бачить в житті, все одно він завжди знаходиться біля нас.  В цей радісний час хочеться побажати  Вашому ангелові побільше сонячних днів, радості й любові в житті.

Мета семінару: збагатити педагогів знаннями про кейс-технологію,  яка сприяє активному засвоєнню знань, мотивує учнів до вивчення предметів,  формує ключові компетентності, що дозволяють застосовувати необхідні знання в життєвих ситуаціях.

З привітанням та  вступним словом виступила Пучко Тетяна Альфонасівна, заступник завідувача КУ «РММК». Мотивувала вчителів на результативну роботу, провівши баскет-метод за темою «Нова українська школа. Яка вона?».  Експрес-урок української мови від  Тетяни Альфонасівни  ще раз нагадав всім присутнім про те, що «чужу мову можна вивчити і за шість років, а свою рідну треба вчити все життя».

Візитівку школи презентував директор школи, Бєлік Михайло Миколайович.

Тетяна Леонідівна Бардаш поділилася досвідом роботи з проблеми «Формування  комунікативної компетентності молодших школярів засобами кейс-технології».  Гості майстер-класу були долучені  до активної співпраці: шукали, встановлювали взаємозв’язки, грали, інсценізували, випробовували ті методи та форми роботи, які допоможуть зробити навчальний процес цікавим та результативним.

Та яке ж свято Катерини без ворожіння? Тиндик Ірина Іванівна створила справжню атмосферу дівочого святвечора з гаданнями, ворожіннями на щастя та на долю.


Керівник шкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів Бардаш Тетяна Леонідівна

Фотокореспондент Козак Ірина Борисівна