gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні785
mod_vvisit_counterВчора1182
mod_vvisit_counterЗа тиждень5986
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7574
mod_vvisit_counterЗа місяць19733
mod_vvisit_counterПопередній місяць34883
mod_vvisit_counterЗагальна2606223

Зараз (20 хвилин назад): 23
Ваш IP: 34.203.213.116
,
Сьогодні: 2019-01-18 18:20

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Зустріч з легендою українського спорту Ніною Бочаровою

Проведення «Олімпійських уроків» у Рівненському навчально-виховному комплексі  «Колегіум» стало уже доброю традицією. Сюди часто навідуються спортсмени, щоб зацікавити його учнів своїми видами спорту. Цього ж разу учні закладу разом з учителем  фізкультури Олегом Левенцем  завітали у гості на запрошення Національного олімпійського комітету України (м. Київ). Ця поїздка була особливою, адже на дітей чекала зустріч з легендарною Ніною Антонівною Бочаровою – Почесним громадянином міста Києва, Заслуженим майстром спорту СРСР, дворазовою олімпійською чемпіонкою зі спортивної гімнастики Ігор ХV Олімпіади 1952 року.

 

Розпочався захід зі слів головного спеціаліста управління олімпійського руху НОК України Олени Пахольчик, яка привітала рівнян в Олімпійському домі, сказавши, що такі зустрічі викликають у дітей інтерес до занять спортом, а можливість поспілкуватися з легендарною спортсменкою – унікальна.

Розпочалося все з презентації учнями свого краю та детальної розповіді про діяльність школи олімпійської освіти. Познайомившись з роботою закладу Ніна Бочарова зауважила: «Я дуже вражена усім побаченим, тому що не знала, що у Рівному є така школа в якій проводиться така велика робота». Далі настала черга знайомства учнів колегіуму з уславленою чемпіонкою. З перших хвилин спілкування стало зрозумілим, що школярів цікавить буквально все, питання були не лише про спортивну кар’єру, а й про особисте життя, інтереси, уподобання тощо. Учнів цікавили розпорядок дня та харчування, дитячі мрії та перші змагання, як вдалося пережити голодомор та війну,– на всі запитання Ніна Антонівна дала вичерпні відповіді. Під час розмови з дітьми уславлена спортсменка розповіла їм про своє життя, злети і падіння, поділилася досвідом виступів на змаганнях найвищого рівня, дала дітям поради щодо ведення здорового способу життя.

Для поважного гостя та представників Національного олімпійського комітету України школярі підготували імпровізований концерт, прочитали вірші. Наприкінці заходу учні колегіуму подарували присутнім сувеніри з логотипом Рівного, фотоальбом зі світлинами рідного краю. Без подарунків не залишилися й самі учасники зустрічі, які отримали від НОК пам’ятні подарунки. Разом з тим, на згадку про незабутню подію, теплу зустріч і спортивне свято діти, окрім яскравих емоцій, залишили собі автографи і спільні фотографії з першою олімпійською чемпіонкою в історії України – Ніною Бочаровою.

Стояти поруч із зіркою українського спорту, отримати від неї автограф та фото на згадку, що ще бажати. Без сумніву. вихованцям колегіуму ця зустріч дасть новий поштовх у вивченні історії олімпійського руху України та світу, а також стане хорошим стимулом для занять фізичною культурою та спортом і матиме позитивний вплив на молоде підростаюче покоління школи.

Дуже приємно, що НОК України запрошує на такі зустрічі, які сприяють вихованню учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху. Cподіваємося, що така співпраця буде успішно продовжена й надалі, сприятиме вихованню здорової та успішної української молоді, роблячи вагомий внесок у розвиток олімпійської освіти та здорового способу життя в Україні.

На заході були присутні представники Національного олімпійського комітету України: головні спеціалісти управління олімпійського руху Олена Пахольчик та Вікторія Веселова, а також  начальник міжнародного відділу Неля Дем’янець.

Адміністрація закладу щиро вдячна НОК України за гостинний прийом, а також  щирі слова подяки висловлює головному спеціалісту управління олімпійського руху – Олені Пахольчик за безпосередню організацію та проведення зустрічі з першою олімпійською чемпіонкою України Ніною Бочаровою.

Поїздка учнів колегіуму відбулася за сприяння та підтримки голови Відділення НОК України в Рівненській області Миколи Петренчука.

Левенець О.І., учитель фізичної культури НВК «Колегіум»