gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2059
mod_vvisit_counterВчора2414
mod_vvisit_counterЗа тиждень9201
mod_vvisit_counterПопередній тиждень16473
mod_vvisit_counterЗа місяць50148
mod_vvisit_counterПопередній місяць49827
mod_vvisit_counterЗагальна2251958

Зараз (20 хвилин назад): 29
Ваш IP: 54.159.85.193
,
Сьогодні: 2018-05-24 22:51

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Можливість Google — сервісів при дистанційному навчанні з хімії

У рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» відбувся семінар-практикум з теми: «Можливість Google — сервісів при дистанційному навчанні з хімії», на якому вчителі вчились працювати з хмарними технологіями. З вступним словом виступила методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Букша Наталія Миколаївна, яка представила учасників семінару та розповіла про робочу програму, яка складались із двох аспектів: теоретичного та практичного. На теоретичному аспекті про можливості Google  програм розповів вчитель хімії Данилюк Роман Едуардович, а практичний аспект відпрацьовувала тренер Горницька Оксана Вікторівна, працівник кабінету інформаційно-комунікаційних технологій Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Вчителі змогли практично випробувати можливості роботи у віртуальному класі за допомогою сервісу Classroom.

Букша Н.М., методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»