gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні508
mod_vvisit_counterВчора1901
mod_vvisit_counterЗа тиждень11059
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10101
mod_vvisit_counterЗа місяць38800
mod_vvisit_counterПопередній місяць45151
mod_vvisit_counterЗагальна2093919

Зараз (20 хвилин назад): 22
Ваш IP: 54.159.30.26
,
Сьогодні: 2018-02-24 10:19

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Можливість Google — сервісів при дистанційному навчанні з хімії

У рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» відбувся семінар-практикум з теми: «Можливість Google — сервісів при дистанційному навчанні з хімії», на якому вчителі вчились працювати з хмарними технологіями. З вступним словом виступила методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Букша Наталія Миколаївна, яка представила учасників семінару та розповіла про робочу програму, яка складались із двох аспектів: теоретичного та практичного. На теоретичному аспекті про можливості Google  програм розповів вчитель хімії Данилюк Роман Едуардович, а практичний аспект відпрацьовувала тренер Горницька Оксана Вікторівна, працівник кабінету інформаційно-комунікаційних технологій Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Вчителі змогли практично випробувати можливості роботи у віртуальному класі за допомогою сервісу Classroom.

Букша Н.М., методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»