gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні38
mod_vvisit_counterВчора2081
mod_vvisit_counterЗа тиждень3854
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12368
mod_vvisit_counterЗа місяць36503
mod_vvisit_counterПопередній місяць48402
mod_vvisit_counterЗагальна1944662

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 54.224.187.45
,
Сьогодні: 2017-11-22 00:50

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


НОВІ ШЛЯХИ ПІДГОТОВКИ ЮНИХ МАЙСТРІВ ОПАНОВУВАЛИ ПЕДАГОГИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МІСТА

Плідним та творчим видався перший день листопада для 36 вчителів рівненських шкіл, які відвідали цього дня семінар  з початкового технічного моделювання та оригамі в Рівненському міському центрі творчості учнівської молоді (директор Сосновчик Т.О.).

Учасники семінару ознайомилися з умовами участі у масових заходах з даних профілів та взяли участь у трьох цікавих майстер-класах: «Виготовлення підставок для олівців у техніці оригамі», «Виготовлення орхідеї у техніці паперопластики», «Виготовлення іграшок з підручних матеріалів». Практикум провели педагоги МЦТУМ: Любов Лютко, Тамара Люшин, Наталія Савчак,  Ольга  Головатюк та  Алла Якубовська.

Вчителі із задоволенням освоювали секрети оригамі та паперопластики. Дуже підняли настрій власноруч зроблені іграшки,що приходять в дію від найпростіших рухів.

Гості Центру творчості відзначили, що проведений семінар виявився корисним, цікавим та змістовним.

Іван Іщук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"