gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні131
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень1842
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць38673
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2453197

Зараз (20 хвилин назад): 17
Ваш IP: 54.162.239.233
,
Сьогодні: 2018-09-25 03:28

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Робота корекційних педагогів з учнями, які мають особливі освітні потреби в умовах загальноосвітніх навчальних закладів

26.10.2017р. на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 9 (директор Гаврилюк Р.Б.) відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів-логопедів ЗНЗ. Тема заходу: «Робота корекційних педагогів з учнями, які мають особливі освітні потреби в умовах загальноосвітніх навчальних закладів».  Присутні логопеди ЗНЗ мали змогу ознайомитися з організацією та проведенням корекційно-розвиткової роботи в умовах інклюзивної форми навчання у ЗОШ № 9. Дану роботу проводять корекійні педагоги закладу: вчитель-логопед вищої категорії Григор’єва Сніжана Іванівна та вчитель-сурдопедагог вищої категорії Хлєбнікова Галина Олександрівна.

Логопед  продемонструвала свою роботу з дитиною з особливими освітніми потребами, ознайомила присутніх із диференціацією алалії від інших порушень. Колеги мали змогу переглянути фрагменти відео-занять.

Сурдопедагог  ознайомила присутніх із специфікою проведення занять із розвитку слухового сприймання та формування вимови, веденням документації та протоколів слухового сприймання. Також  переглянуто фрагменти відео-занять з РСС та ФВ з дітками , які мають порушення слуху (інклюзивна форма навчання).

Лейтмотивом заходу стали такі слова:

Якщо дитина хвора - це біда!

Безсилі ми буваємо, шкода!

Є шанс сьогодні, об'єднавши сили,

Когось з дітей поставити на крила.

До щедрих рук добро ізнов вернеться,

Якщо душа на поклик одізветься.

Пучко Тетяна, заступник завдувача КУ «РММК»