gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні97
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень1808
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць38639
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2453163

Зараз (20 хвилин назад): 10
Ваш IP: 54.162.239.233
,
Сьогодні: 2018-09-25 02:29

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


У студії … актуальні питання мовно-літературної освіти

Чи актуальне сьогодні вивчення стану навчальних предметів, зокрема української мови та літератури? Як діяльність шкільного адміністратора  впливає на підвищення професійної майстерності педагогів та якості освіти в закладі? Ці та інші, актуальні для адміністраторів питання, обговорено в ході семінару-студії «Особливості вивчення стану української мови та літератури в закладах загальної середньої освіти в умовах реформування», який відбувся 31.10.2017 року на базі Рівненського НВК №26 (директор В.Ф.Дзюбак).

До обговорення у формі студії долучились Л.В.Грекул, головний спеціаліст організаційно-інспекторського відділу управління освіти, М.А.Жовтан, завідувач КУ «Рівненський міський методичний кабінет», С.О.Ящук, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК №26, Н.О.Саприкіна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №23, В.М.Заруцька, керівник шкільного методоб’єднання вчителів-словесників НВК №26, а також директори та заступники директорів закладів загальної середньої освіти міста. Модератор студії – Г.Г.Коломис, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет».

У першу чергу, присутніх цікавив алгоритм вивчення стану предметів у контексті освітніх змін. На прикладі системи роботи заступника директора НВК №26 Ящук С.О. було продемонстровано орієнтовний алгоритм діяльності з вивчення стану української мови та літератури в закладі загальної середньої освіти. Представниками управління освіти та міського методкабінету у формі «Методичного сету» окреслено траєкторії роботи адміністратора щодо формування іміджу сучасного вчителя-словесника, іміджу сучасного уроку української мови та літератури, управлінського супроводу мовно-літературного освітнього процесу. Саприкіною Н.О., заступником директора ЗОШ №23, презентовано вимоги щодо оформлення сучасного кабінету української мови та літератури. Керівником шкільного методоб’єднання вчителів-словесників НВК №26 Заруцькою В.М. висвітлено основні завдання діяльності методоб’єднання щодо вдосконалення професійної майстерності педагога. Під час експрес-огляду учасники студії мали можливість відвідати навчальні кабінети вчителів української мови та літератури НВК №26, переглянути напрацювання філологів закладу.

Крім того, адміністрацією, педагогами та учнями школи через мистецьку палітру осінніх замальовок було створено атмосферу родинного затишку та творчої взаємодії.

Галина Коломис, методист КУ «РММК»