gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні39
mod_vvisit_counterВчора2081
mod_vvisit_counterЗа тиждень3855
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12368
mod_vvisit_counterЗа місяць36504
mod_vvisit_counterПопередній місяць48402
mod_vvisit_counterЗагальна1944663

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 54.224.187.45
,
Сьогодні: 2017-11-22 00:51

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Знай наших

27-29 жовтня в м. Одеса проходило друге  засідання Всеукраїнської творчої групи з питань створення навчально-методичного посібника «Сила Добра» за сприяння миротворчої організації Peacebuilding UK (Велика Британія), щодо поширення миротворчої освіти та виховання толерантності у дітей. Учителі історії РКГ «Престиж» Тарас Пилипчук та НВК №2 Петро Мирончук є  учасниками цієї всеукраїнської творчої групи і будуть співавторами посібника.

Учителі та психологи  обговорили особливості та завдання нового проекту в Україні, поділились креативними педагогічними ідеями, цікавими напрацюваннями, та власне, своїм баченням – якою ж  повинна бути миротворча освіта ХХІ століття, роль та місце учителя у ній. А також ознайомились з  захопливою, історичною Одесою.

Тетяна Грещук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"