gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні800
mod_vvisit_counterВчора1921
mod_vvisit_counterЗа тиждень2721
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10101
mod_vvisit_counterЗа місяць30462
mod_vvisit_counterПопередній місяць45151
mod_vvisit_counterЗагальна2085581

Зараз (20 хвилин назад): 42
Ваш IP: 54.163.53.153
,
Сьогодні: 2018-02-20 11:53

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Турнір юних правознавців в Одесі

У період 27-28 жовтня учні 11-го класу Рівненської гімназії "Гармонія" Рівненської міської ради Морозов Данило та Лаврук Катерина брали участь у Всеукраїнському турнірі серед школярів з правознавства. Захід відбувався за підтримки Міністерства юстиції України  в Національному університеті "Одеська юридична академія".

Учні Рівненської гімназії "Гармонія" успішно подолали завдання турніру, які включали в себе наступні тематичні напрямки: теорія держави і права, конституційне право України, історія держави і права, кримінальне право України, цивільне право України. Учнів супроводжувала О.Є.Мішура, головний спеціаліст Головного територіального  управління юстиції в Рівненській області.

Завдяки участі у Всеукраїнському турнірі з правознавства учням Рівненської гімназії "Гармонія" вдалося отримати нові знання, знайомства та яскраві враження  про академію та Одесу.


Тетяна Грещук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"