gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні40
mod_vvisit_counterВчора2081
mod_vvisit_counterЗа тиждень3856
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12368
mod_vvisit_counterЗа місяць36505
mod_vvisit_counterПопередній місяць48402
mod_vvisit_counterЗагальна1944664

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 54.224.187.45
,
Сьогодні: 2017-11-22 00:52

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Турнір юних правознавців в Одесі

У період 27-28 жовтня учні 11-го класу Рівненської гімназії "Гармонія" Рівненської міської ради Морозов Данило та Лаврук Катерина брали участь у Всеукраїнському турнірі серед школярів з правознавства. Захід відбувався за підтримки Міністерства юстиції України  в Національному університеті "Одеська юридична академія".

Учні Рівненської гімназії "Гармонія" успішно подолали завдання турніру, які включали в себе наступні тематичні напрямки: теорія держави і права, конституційне право України, історія держави і права, кримінальне право України, цивільне право України. Учнів супроводжувала О.Є.Мішура, головний спеціаліст Головного територіального  управління юстиції в Рівненській області.

Завдяки участі у Всеукраїнському турнірі з правознавства учням Рівненської гімназії "Гармонія" вдалося отримати нові знання, знайомства та яскраві враження  про академію та Одесу.


Тетяна Грещук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"