gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні757
mod_vvisit_counterВчора1182
mod_vvisit_counterЗа тиждень5958
mod_vvisit_counterПопередній тиждень7574
mod_vvisit_counterЗа місяць19705
mod_vvisit_counterПопередній місяць34883
mod_vvisit_counterЗагальна2606195

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 34.203.213.116
,
Сьогодні: 2019-01-18 17:55

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Попрацювали інтенсивно, проте цікаво.

2 листопада 2017 року на базі Рівненської класичної гімназії «Престиж» пройшов семінар для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста.

Директор гімназії Рачинець С.С. коротко познайомив учасників семінару з особливостями закладу та з головними домінантами виховної діяльності педагогічного колективу.

Далі досвідом роботи над проблемою «Особливості створення системи військово-патріотичного виховання у сучасному навчальному закладі» ділився зі своїми колегами заступник директора гімназії А.Єфімов, капітан запасу, який і викладає предмет Захист Вітчизни для юнаків 10-11 кл. Як і ведеться в армії, у програмі семінару був присутній «замисел командування», його учасники розподілялися на відділення за елементами військової форми, на «робочих точках» звучала військова термінологія. Проте, головна увага була зосереджена на виховному аспекті вирішення даної проблеми, а саме – на формуванні духовної, соціальної, психологічної та фізичної готовностей, як складових системи військово-патріотичного виховання. Під час роботи на місцях колеги А.Єфімова вивчали прийоми самозахисту, долали психологічні барʼєри, знайомилися з народною пісенною творчістю.

Для ознайомлення заступників-учнів з будовою автомата АК-74, тренування у його неповному розбиранні та збиранні, на семінар були запрошені військовослужбовці в/ч 4240. На знак подяки  солдатів пригостили домашньою випічкою.

Попрацювавши на окремих місцях, головні виховники шкіл міста за сучасною інтерактивною методикою інтенсивної групової взаємодії Workshop створювали та представляли на загал ментальні карти систем військово-патріотичного виховання.

На завершення усі виконали під караоке народну пісню «Розпрощався стрілець», на вкрадену більшовиками мелодію якої за радянських часів була написана пісня для фільму «Як гартувалася сталь».

Єфімов А.Я., заступник директора РКГ «Престиж»