gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні41
mod_vvisit_counterВчора2081
mod_vvisit_counterЗа тиждень3857
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12368
mod_vvisit_counterЗа місяць36506
mod_vvisit_counterПопередній місяць48402
mod_vvisit_counterЗагальна1944665

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 54.224.187.45
,
Сьогодні: 2017-11-22 00:54

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Попрацювали інтенсивно, проте цікаво.

2 листопада 2017 року на базі Рівненської класичної гімназії «Престиж» пройшов семінар для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста.

Директор гімназії Рачинець С.С. коротко познайомив учасників семінару з особливостями закладу та з головними домінантами виховної діяльності педагогічного колективу.

Далі досвідом роботи над проблемою «Особливості створення системи військово-патріотичного виховання у сучасному навчальному закладі» ділився зі своїми колегами заступник директора гімназії А.Єфімов, капітан запасу, який і викладає предмет Захист Вітчизни для юнаків 10-11 кл. Як і ведеться в армії, у програмі семінару був присутній «замисел командування», його учасники розподілялися на відділення за елементами військової форми, на «робочих точках» звучала військова термінологія. Проте, головна увага була зосереджена на виховному аспекті вирішення даної проблеми, а саме – на формуванні духовної, соціальної, психологічної та фізичної готовностей, як складових системи військово-патріотичного виховання. Під час роботи на місцях колеги А.Єфімова вивчали прийоми самозахисту, долали психологічні барʼєри, знайомилися з народною пісенною творчістю.

Для ознайомлення заступників-учнів з будовою автомата АК-74, тренування у його неповному розбиранні та збиранні, на семінар були запрошені військовослужбовці в/ч 4240. На знак подяки  солдатів пригостили домашньою випічкою.

Попрацювавши на окремих місцях, головні виховники шкіл міста за сучасною інтерактивною методикою інтенсивної групової взаємодії Workshop створювали та представляли на загал ментальні карти систем військово-патріотичного виховання.

На завершення усі виконали під караоке народну пісню «Розпрощався стрілець», на вкрадену більшовиками мелодію якої за радянських часів була написана пісня для фільму «Як гартувалася сталь».

Єфімов А.Я., заступник директора РКГ «Престиж»