gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1195
mod_vvisit_counterВчора1425
mod_vvisit_counterЗа тиждень7214
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць38780
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2304671

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 54.158.15.97
,
Сьогодні: 2018-06-22 20:16

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Свято вулиці Генерала Безручка

27 жовтня вихованці та педагоги РГ "Гармонія" підготували незвичайне свято - свято проспекту генерала Марка Безручка. Вулиці, як і люди, мають свою біографію і наша не є вийнятком. Раніше вона носила назву Олеко Дундича, а у 2016 році, за рішенням сесії міської ради була перейменована на Генерала Безручка. Свято було створене для того, щоб рівняни знали українських героїв, які боролися за свободу України.

 

Розпочалося святкування в "Гармонії" з відео уроку "Генерал хорунжий Марко Безручко", який презентували для школярів 5-11 класів. А для учнів початкової школи день розпочався з ранкової зустрічі на тему "Українські герої".

Під час дебатної гри  учні 9-11 класів дискутували на тему "Чи могла Україна зберегти незалежність у 1918 році", а 5-8-класники змагались на "брейн-рингу" за темою "Борці за українську незалежність".

Далі святкування перемістилося за межі навчального закладу. Школярі влаштували пішохідну екскурсію вулицею, яку було поділено на станції. На першій (біля меморіальної дошки генералові Безручку) влаштували віртуальне знайомство з генералом для всіх перехожих, хто в той час ішов вулицею. На другій станції співали патріотичні повстанські пісні. А не території гімназії вихованці закладу влаштували третю станцію-ярмарок: торгували різноманітними тістечками та солодощами, які спекли власноруч разом з батьками.

Отримані кошти було передано волонтерам, які опікуються теперішніми захисниками на сході нашої країни.

Аби рівняни краще пізнали постать Марка Безручка, учні протягом дня на вулиці роздавали перехожим буклети із життєписом генерала.


Процюк О.В., педагог-організатор РГ «Гармонія»