gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні100
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень1811
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць38642
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2453166

Зараз (20 хвилин назад): 8
Ваш IP: 54.162.239.233
,
Сьогодні: 2018-09-25 02:34

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


ЮНІ РІВНЯНИ ПРИВЕЗЛИ МЕДАЛІ ПЕРЕМОЖЦІВ ІЗ «КРЕАТИВНОЇ ГАЛИЦЬКОЇ МАЙСТЕРНІ»

Щасливі, успішні та з поповненим багажем знань і досвіду повернулись вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молодііз Відкритих міжрегіональних змагань з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку «Креативна галицька майстерня-2017», що відбулись у Львові з 12 по 14 жовтня 2017 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

До Рівного команда дівчаток, вихованок гуртка початкове технічне моделювання(керівник гуртка Лютко Любов Миколаївна),привезла три «срібні» та п’ять «бронзових» медалей! Із такою кількістю нагород зі змагань юні техніки їхали вперше.

Програма змагань була дуже насичена і цікава: проводилось 5 етапів конкурсних завдань, що включали творче завдання – виготовлення моделі космічної ракети, завдання з електротехніки, спортивно-технічне завдання, виготовлення об’ємної транспортної моделі. Також діти могли погуляти вулицями стародавнього міста, відвідали цікаві екскурсії та взяли участь у майстер-класах по виготовленню мила та власноруч  варили карамель.

Наші діти успішно впоралися із завданнями і у підсумку отримали такі результати: у конкурсі «Складання найпростіших електричних схем» - ІІ місце отримала Горецька Поліна,ІІІ місце розділили Попенко Мар’яна та Мартинюк Тіна; у конкурсі «Виготовлення моделі космічної ракети»за ІІ місце нагороджена Попенко Мар’яна, ІІІ місце у конкурсі «Виготовлення моделі метального планера» отримали Горецька Поліна та Попенко Мар’яна,у конкурсі «Веселі старти» ІІ місце посіла Мартинюк Тіна,  ІІІ місце– Попенко Мар’яна.

Щиро вітаємо юних техніків і бажаємо успіхів!


Іван Іщук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"