gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні99
mod_vvisit_counterВчора1711
mod_vvisit_counterЗа тиждень1810
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць38641
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2453165

Зараз (20 хвилин назад): 9
Ваш IP: 54.162.239.233
,
Сьогодні: 2018-09-25 02:32

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Розумна IT нація

З 03 жовтня 2017 року у Рівненському навчальному інформаційно-інноваційному центрі (НІІЦ) за підтримки благодійної організації «BrainBasket Foundation» розпочалось навчання учителів міста – майбутніх ІТ-спеціалістів.

14 педагогів, на цей раз не лише вчителі інформатики, але й математики, фізики, української мови та літератури та навіть початкової школи, після майже 6-місячного очікування, розпочали навчання за проектом «Technology nation».

Формат, в якому проводиться навчальний процес - blended learning (змішане навчання) - подобається усім його учасникам. Відповідно до цього формату, основний масив теоретичних матеріалів учасники проекту опановуватимуть самостійно вдома, а на заняттях в оффлайн-режимі в НІІЦі займатимуться переважно практичними завданнями з програмування. Під час навчання у курсантів є всі необхідні для цього засоби. Паралельно з оволодінням навичок програмування проходить додатковий  інтегрований курс з вивчення англійської мови.

Працівники Центру та колектив "BrainBasket Foundation" надіються, що зможуть вплинути на розвиток шкільної ІТ-освіти “знизу”, підвищуючи рівень викладання інформатики у навчальних закладах, стимулюючи дітей обирати ІТ в якості майбутньої професії та якісно підготувати вчителів інформатики викладати корисний, практичний та затребуваний школярами матеріал.

Артем Прончук, методист «НІІЦ», ментор «BrainBasket foundation»