gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1204
mod_vvisit_counterВчора1269
mod_vvisit_counterЗа тиждень5798
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць37364
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2303255

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 54.166.160.105
,
Сьогодні: 2018-06-21 20:35

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Фестиваль хорових колективів "З Україною в серці"

24 серпня у самому серці Рівного, на майдані Незалежності, вдруге відбувся фестиваль хорових колективів "З Україною в серці". У ньому взяло участь 23 освітянських хори зі шкіл нашого міста. Фестиваль унікальний не тільки тим, що на імпровізованій сцені співають поруч учні, педагоги, батьки, а й тим, що в кінці усі колективи виконують разом пісню.

Чудові костюми, зворушливі слова пісень, національна символіка, щирі усмішки дітвори - усе це тільки підсилило святкову атмосферу Майдану. Були й особливі деталі - традиційні голуби на Шевченку і дітлахи, які так облюбували нагрітий серпневим сонцем пам'ятник, що сідали біля підніжжя і навіть  тулилися до нього. І це не дивно: Шевченко "оживає" теплом і потужною позитивною енергетикою у дні, важливі для України.

Для глядачів учасники фестивалю створили справді свято української пісні.

Було урочисто і весело! І тільки очі Героїв дивилися зі світлин і ніби говорили нам:  "Любіть Україну, як любили її ми".

Слава Україні! - Героям слава!


Фестиваль відбувається з ініціативи міської Просвіти (голова К.Сичик) та підтримки управління освіти і навчальних закладів Рівного.

Мирослава Жовтан, завідувач КУ "Рівненський міський методичний кабінет"