gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1209
mod_vvisit_counterВчора1269
mod_vvisit_counterЗа тиждень5803
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць37369
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2303260

Зараз (20 хвилин назад): 17
Ваш IP: 54.166.160.105
,
Сьогодні: 2018-06-21 20:38

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День «Просвіти». Яскраві миттєвості свята

Традиційно у віночок знакових державних свят (День Незалежності, День міста) уплітається День однієї із найстарших, найдієвіших та найпрогресивніших громадських організацій України «Просвіти». Цей день щороку збирає рівнян у парку «Просвіти», який уже 17 років з легкої руки просвітян є затишним куточком для жителів мікрорайону «Північний». Цьогоріч урочистості відбувались у День міста та в переддень великого християнського свята Успіння Пресвятої Богородиці 27 серпня 2017 року.

2017 та 2018 роки є особливими для просвітян:  у 2017 році міська організація «Просвіта»  святкує сторіччя від дня створення, а в наступному –  150-річчя Всеукраїнського товариства. Відтак упродовж року вже проведено багато просвітянсько-освітянських заходів, День «Просвіти» одне з них. Про хід святкувань проінформувала присутніх голова громадської організації «Рівненське міське об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка» Катерина Сичик. Вона також привітала усіх із знаковими для кожного справжнього українця святами.

Просвітяни добре усвідомлюють: яке насіння засіємо в душі та серцях маленьких українців, такими плодами ряснітиме  майбутнє України та кожного з нас. Тому безпосередніми учасниками заходів завжди є дошкільнята, школярі, учнівська молодь…Не стало винятком і це свято. До концертної програми активно долучились учасники фестивалю хорів «З Україною в серці!», акції «Рівне співає» (загальноміський проект «СімПод»)  дитячі колективи Рівненської ЗОШ №16 (керівник Кісільчук Ірина Миколаївна), Рівненської ЗОШ №13 (народний художній колектив «Фавор», керівник Старжинська Жанна Миколаївна); Вікторія Сварицевич, учениця ЗОШ №28. Школярі із Рівненської ЗОШ №1 ім.В.Короленка Олена Харенко, Тетяна Овсійчук, а також уже випускниця  школи Юлія Денисюк провели для присутньої на святі дітвори руханку під мікс із патріотичних пісень С.Вакарчука. Приємно, що до святкувань долучились Іванна Сапожник, член Національної музичної спілки, Оксана Ушакова, лауреат Всеукраїнських конкурсів естрадної пісні. У виконанні пані Оксани прозвучали пісні відомого рівненського композитора, активного просвітянина Андрія Пастушенка, який теж був присутнім на святі. Серед гостей – Микола Бочуляк, рівненський волонтер, автор та виконавець пісень, а також просвітяни із села Карпилівки – народний аматорський ансамбль української пісні «Червона калина» (керівник Ольга Якимчук, концертмейстер Станіслав Серпінський).

Завершилося дійство традиційним частуванням усіх присутніх смачним козацьким кулішем, який приготували працівники ДНЗ №27 (завідувач Світлана Мандзюк).

Щирий дитячий сміх, шум молодих дерев і дзвінкі пісні в просвітянському колі стали яскравою життєствердною симфонією рідному краю та  його чудовим людям!


Галина Коломис, методист КУ «РММК», член ради «Просвіти» м. Рівного