gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні504
mod_vvisit_counterВчора1060
mod_vvisit_counterЗа тиждень504
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11197
mod_vvisit_counterЗа місяць43414
mod_vvisit_counterПопередній місяць43147
mod_vvisit_counterЗагальна1847264

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 54.81.197.127
,
Сьогодні: 2017-09-24 11:46

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Діти зі Сходу. Острозький маршрут

Чи вдавалось вам мандрувати в часі? Хтозна… А от школярі із Авдіївки, які зараз гостюють у Рівному (за сприяння влади міста та управління освіти Рівненського міськвиконкому) поєднали ХVІ та ХХІ століття! Адже 21 червня 2017 року вони побували в одному з найстаріших міст Рівненщини Острозі.

Спочатку для дітей відчинив свої двері один із найстарших навчальних закладів у світі та перший вищий навчальний заклад у Східній Європі  – Національний університет «Острозька академія». Завдяки цікавій екскурсійній розповіді Віталія Ковальчука, викладача закладу, школярі практично «перенеслись» у період правління князів Острозьких, найбагатших і найвпливовіших на той час у Європі людей. Зацікавились особистістю Гальшки Острозької, однієї з найбільших меценатів академії; мандрували таємничими криптами монахів-капуцинів; із захопленням слухали історію про диво-ікону Христа та святого Стефана; мали можливість побувати у віртуальній бібліотеці закладу... Які враження в дітей? Можливо, через кілька років випускниками Національного університету «Острозька академія»  стануть наші авдіївські гості (це їхні прогнози).

Побувала дітвора ще й на Замковій горі та у Свято-Троїцькому чоловічому монастирі, одному з наймальовничіших оборонних монастирів України. Історію цих пам’яток цікаво розповіла Валентина Данілічева, екскурсовод Рівненського бюро подорожей та екскурсій.

«Традиція, що творить майбутнє» - це гасло Острозької академії. Надіємося, що традиція знайомити школярів зі Сходу з культурними та духовними надбаннями нашого краю творить мирне та успішне майбутнє України.

Галина Коломис, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"