gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1208
mod_vvisit_counterВчора1269
mod_vvisit_counterЗа тиждень5802
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць37368
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2303259

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 54.166.160.105
,
Сьогодні: 2018-06-21 20:37

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Не треба слів, хай буде тільки діло!

Упродовж чотирьох діб на території Рівненського військового полігону та лісового масиву поблизу с.Олександрія Рівненського району відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У ній взяла участь і наша Рівненська команда-рій «СіЧ». «Слава і Честь», – так розшифровують назву свого роя учасники команди, хлопці та дівчата із ЗОШ №22 (директор Шама Сергій Андрійович), які достойно представили місто на цьому патріотичному конкурсі, посівши ІІ місце.

На шляху до перемоги було багато випробувань: проживання у польовому таборі, творчі, спортивні та інтелектуальні змагання. Учасники демонстрували стройову підготовку, стріляли з автоматів, долали смугу перешкод.

Наша команда чудово впоралася із творчим завданням «Добре діло», підготувавши відеоролик про волонтерську діяльність рідного для учасників «Джури» 10-а класу ЗОШ №22 (класний керівник Тищук Ірина Володимирівна). «Українська паляниця», «Осінній дивограй», «Валентинка для героя», «На крилах янголів», Школярські послання, літературно-благодійні вечори, ярмарки – усі ці акції, проекти, проведені десятикласниками, були спрямовані на збір коштів для потреб Української армії, для підтримки воїнів АТО. Волонтерство стало для десятикласників справою честі.

Гарні результати здобув рівненський рій «СіЧ» і під час інших випробувань: уміння таборуватися, презентації «Соціальної реклами», гри на місцевості «Козацькими стежками».

Хлопці та дівчата із команди-роя «СіЧ», без сумніву, талановиті, організовані, відповідальні, рішучі. Проте вони не змогли б в повній мірі виявити усі ці якості під час патріотичної гри «Джура», якби не їх керівник, учитель «Захисту Вітчизни» ЗОШ №22 Велебник Василь Павлович. Він уміє мотивувати школярів до занять з фізичної та стройової підготовки, уміє побачити та підтримати кожну дитину.

«Не треба слів, хай буде тільки діло!» - такий девіз роя із міста Рівного «СіЧ». Дякуємо ЗОШ №22 за перемогу і сподіваємося, що ця школа стане центром для успішної підготовки учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).


Мирослава Жовтан, завідувач КУ "Рівненський міський методичний кабінет"