gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1208
mod_vvisit_counterВчора1269
mod_vvisit_counterЗа тиждень5802
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць37368
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2303259

Зараз (20 хвилин назад): 18
Ваш IP: 54.166.160.105
,
Сьогодні: 2018-06-21 20:36

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Діти зі Сходу. До витоків духовного зцілення

Доторкнутись до джерел духовності  в одній з найбільших  святинь Української греко-католицької церкви християнському комплексі в смт.Зарваниця 13 червня 2017 року мали можливість діти з м.Авдіївка,  які за сприяння міської влади Рівного зараз відпочивають в КП ДСОК «Електронік».

Місце, яке об’єднує людей в одну молитовну спільноту, дарує віруючим тілесне й духовне зцілення, стало для мандрівників відкриттям. Діти мали можливість помолитися за рідних, мир і спокій в Україні біля чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері у церкві Святої Трійці, помилуватися величністю собору Зарваницької Божої Матері, 75-метровою дзвіницею, стелою з іконою посередині Співочого поля…

Крім цього, по дорозі до духовного центру школярі дізнались про цікаві історичні факти, пов’язані з містами Кременець, Збараж, Вишнівець. У доступній формі, використовуючи документальні матеріали та народні легенди,  їх описала Хоміч Валентина Феодосіївна, екскурсовод Рівненського бюро подорожей та екскурсій.

Надіємось, що Божа благодать, яка витає у християнській святині, знайде дорогу до юних сердець, обпалених війною.

Галина Коломис, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"