gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1204
mod_vvisit_counterВчора1269
mod_vvisit_counterЗа тиждень5798
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць37364
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2303255

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 54.166.160.105
,
Сьогодні: 2018-06-21 20:34

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


У Рівне приїхали діти з Авдіївки

03 червня 2017 року в КП ДСОК «Електронік-Рівне» прибула делегація з м.Авдіївка Донецької області.

Ця група дітей у складі 20 дітей та двох педагогів, яка приїхала на запрошення міської влади Рівного,  перебуватиме у нас з 3 по 23 червня. Школярі не тільки оздоровлюватимуться в «Електроніку», але й відвідають ляльковий театр, кінотеатри, розважальні комплекси, басейн, поїдуть на екскурсію в м.Луцьк, Дубно.

Оргкомітетом розроблено програму перебування, якою передбачено зустріч з міським головою Рівного Володимиром Хомком та архієпископом Рівненським та Острозьким Іларіоном, духовно-просвітницьку поїздку в  Зарваницю Тернопільської області, відвідування козацького табору «Гайдамаки», етномузею в с.Рокині Волинської області, поїздку в Пересопницю.

Організатори сподіваються, що дітям, які, на жаль, бачили війну не з телевізійних новин, буде комфортно в нашому місті, в оздоровчому комплексі «Електронік», а всі екскурсії та поїздки познайомлять  школярів зі Сходу з історією нашого краю та його духовними центрами і принесуть авдіївцям такі бажані відчуття миру та підтримки.

Мирослава Жовтан, завідувач КУ "Рівненський міський методичний кабінет"