gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1125
mod_vvisit_counterВчора1464
mod_vvisit_counterЗа тиждень1125
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць32691
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2298582

Зараз (20 хвилин назад): 37
Ваш IP: 54.81.112.7
,
Сьогодні: 2018-06-18 14:32

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Які барви має літо? – запитайте про це вихованців пришкільних таборів

До слова «літо» можна дібрати багато прикметників: сонячне, тепле, спекотне, веселе, яскраве, ягідне…Наші діти хочуть, щоб воно було довгим і цікавим. Та головне, щоб його початок був яскравим. А розмалювали літо у різні барви вихованці пришкільних таборів відпочинку, взявши участь у конкурсі малюнку на асфальті «Діти і мир». Конкурс відбувався на одній з алей міського парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка 01 червня 2017 року.

Щороку у цей день, День захисту дітей, літня естрада міського парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка стає сценою свята «Барви літа» для вихованців таборів відпочинку з денним перебуванням, які 29 травня розпочали роботу на базі 32 загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста.

Для 5480 дітей організовано проведення конкурсних програм, літніх батлів, майстер-класів, військово-патріотичних змагань, краєзнавчих квестів, екскурсій тощо. Харчування вихованців таборів відпочинку з денним перебуванням є безкоштовним.

Свято «Барви літа», як завжди, було веселим. Загони із пришкільних таборів демонстрували свою символіку, промовляли девізи-кричалки і активно підтримували своїх ровесників, які на літній естраді проводили флеш-моби, співали пісні, танцювали. «Родзинкою» свята став флеш-моб від вихованців англомовного загону пришкільного табору НВК №12, які залучили до цього дійства справжнього волонтера Таню Мартін, координатора неурядової громадської організації «Нова надія».

До речі,  на базі таборів відпочинку з денним перебуванням  наших дітей навчають іноземним мовам у 58 мовних загонах – невимушено, нетрадиційно, через розваги, ігри, спілкування. А в мовному загоні пришкільного табору ЗОШ №8, яка взяла участь у конкурсному проекті «Go Camp» і отримала можливість приймати волонтера, працює Матіас Вілларсон, волонтер із США.

Тож побажаємо вихованцям пришкільних таборів барвистого літа під мирним небом – з гарними враженнями, яскравими подіями, чудовим відпочинком у колі друзів та сім’ї!  Нехай мрії  наших дітей збуваються!


Мирослава Жовтан, завідувач КУ "Рівненський міський методичний кабінет"