gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1204
mod_vvisit_counterВчора1269
mod_vvisit_counterЗа тиждень5798
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць37364
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2303255

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 54.166.160.105
,
Сьогодні: 2018-06-21 20:34

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Освітянські зустрічі – для досвіду та спілкування

17 травня 2017 року освітянська делегація з міста Мукачево Закарпатської області побувала в Рівненському НВК №12. Делегацію управлінців, директорів навчальних закладів очолили начальник управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради Катерина Олександрівна Кришінець-Андялошій та завідувач методичного кабінету Мар’яна Іржіївна Рубець.

Гостей зустріли начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Василь Степанович Харковець, заступник начальника Катерина Іванівна Сичик, начальник організаційно-інспекторського відділу Андрій Володимирович Мазур, завідувач міського методичного кабінету Мирослава Анатоліївна Жовтан і керівник школи Вікторія Юріївна Лагодюк.

Директор провела мукачівців коридорами найбільшого в Рівненській області навчального закладу і познайомила з досягненнями учнівського та педагогічного колективів НВК №12, який є учасником багатьох всеукраїнських та міжнародних проектів, зокрема  проекту «Демократична школа», мета якого – створити в закладі освітнє середовище, комфортне для дітей та вчителів, бути готовим  до активної взаємодії з громадою, здійснювати освіту з прав людини та освіту для демократичного громадянства.

Для гостей продемонстрували роботу шкільного Євроклубу та гордість школи – галерею портретів найкращих її учнів.

Учасники заходу побували на фрагментах уроків у класах, де реалізовують науково-методичний проект «Інтелект України» та поспілкувалися за круглим столом, обговорюючи спільні для освітян проблеми і теми. Начальник управління освіти Василь Степанович Харковець презентував освітянську галузь Рівного.

Освітянський міст Рівне-Мукачево вдався. Учасники заходу обмінювалися телефонами, сподіваючись на нову зустріч уже в сонячному Закарпатті.


Мирослава Жовтан, завідувач КУ "Рівненський міський методичний кабінет"