gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1121
mod_vvisit_counterВчора1464
mod_vvisit_counterЗа тиждень1121
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць32687
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2298578

Зараз (20 хвилин назад): 33
Ваш IP: 54.81.112.7
,
Сьогодні: 2018-06-18 14:31

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Тарас Шевченко єднає українців

Щороку, 22 травня, Тарас Шевченко збирає українців у духовні кола. Збирає, щоб нагадати про те, що сила наша – у рідній землі, у рідному слові, в якому ДНК нації, її безсмертя.

Щороку, 22 травня, ми згадуємо шлях великого Тараса до рідного дому. Після стількох років солдатчини, заслання, заборон і самоти він так мріяв повернутися в рідну Україну!..

І 22 травня 1861 року повернувся до неї із чужого, холодного Петербурга – у домовині, під червоною козацькою китайкою, «на святі гори», що поблизу Канева, щоб справдився його заповіт:

Як умру, то поховайте мене на могилі

Серед степу широкого, на Вкраїні милій…

22 травня 2017 року Шевченкове слово об’єднало рівнян в товариство однодумців в урочистому сумі на майдані Незалежності перед пам’ятником тому,  для кого Україна була найбільшою любов’ю і найщирішою молитвою.

Під виконання дитячим хором музичної школи №1 ім. Миколи Лисенка (керівник – Заслужений працівник культури України Неля Нікітіна) пісні «Реве та стогне Дніпр широкий» міська влада та рівняни поклали квіти до підніжжя Кобзаря. Продовжили захід юні рівняни, переможці міського та обласного етапів конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» Роман Полюхович та Михайло Бляшин, учні СпШ «Центр надії».  У їх виконанні ожив Шевченко–сучасник, Шевченко, який єднає схід і захід, єднає всю Україну. Власні роздуми про Кобзаря прочитав Роман Клус, учень Рівненської ЗОШ №8.

У цей день у навчальних закладах нашого міста, в усіх його  мікрорайонах і навіть у тролейбусах звучало Шевченкове слово. Це свідчить про те, що воно сучасне, як ніколи!

Усі, хто читає чи слухає Шевченкове слово, стають сильніші духом і чистіші помислами. Читаймо Шевченка!


Мирослава Жовтан, завідувач КУ "Рівненський міський методичний кабінет"