gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні259
mod_vvisit_counterВчора907
mod_vvisit_counterЗа тиждень259
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8006
mod_vvisit_counterЗа місяць22012
mod_vvisit_counterПопередній місяць34883
mod_vvisit_counterЗагальна2608502

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 34.224.102.60
,
Сьогодні: 2019-01-21 09:45

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Педагоги-організатори Рівного мандрували мальовничими стежками с. Дермань

«Належу до тих, що де б вони не були - у Берліні, Парижі, Римі – скрізь так чи інакше згадали про наше село. Його барви, його стиль, його звук і його запах... І нарешті,  найцінніше, що воно має, - його людину». Саме так про своє рідне село Дермань, що на Здолбунівщині, написав видатний український письменник Улас Самчук.

 

Саме у Дермань 6 квітня завітали педагоги-організатори міста Рівне  у рамках проведення виїзного семінару на тему «Краєзнавство - один із чинників патріотичного виховання молоді».

За свою багатовікову історію Дермань знав і злети і падіння. Багато цінних історичних пам’яток не збереглося, але ті, що збереглися, будуть нагадувати нащадкам про славне минуле Дерманського краю.  З історією цього мальовничого куточка України педагоги-організатори познайомилися під час захоплюючої розповіді колишнього вчителя історії Дерманської гімназії Федора Олеговича. У музеї Уласа Самчука мали нагоду побачити архівні фото письменника, його рукописи, раритетні видання його творів, а також книги про самого Самчука.

Українці завжди славилися своєю великою внутрішньою силою, неповторною культурою, співучою мовою та високими стандартами моралі.  Саме такою людиною був ще один видатний наш земляк Борис Тен. Дерманська гімназія пишається музеєм цього видатного українця в якому мали змогу побувати і педагоги-організатори.

Ще село Дермань відоме своїм православним Троїцьким монастирем, збудованим князями Острозькими. З ним пов'язана діяльність Івана Федорова, Дем'яна Наливайка, Мелетія Смотрицького, котрий тут помер і похований. Звитяга усіх борців за незалежність, до яких належать і наші земляки Улас Самчук та Борис Тен,  закликають нас до єднання, до спільної боротьби заради майбутнього України,  її процвітання і добробуту, задля миру і злагоди на нашій землі. Слава Україні!

Руслана Арсентьєва, педагог-організатор

Рівненської гуманітарної гімназії