gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні257
mod_vvisit_counterВчора907
mod_vvisit_counterЗа тиждень257
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8006
mod_vvisit_counterЗа місяць22010
mod_vvisit_counterПопередній місяць34883
mod_vvisit_counterЗагальна2608500

Зараз (20 хвилин назад): 16
Ваш IP: 34.224.102.60
,
Сьогодні: 2019-01-21 09:40

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Учителі фізичної культури міста знайомились із виховним потенціалом олімпійської освіти.

28 березня 2017 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» (директор Куделя П.М.) відбувся майстер-клас, на якому вчителі фізичної культури початкових класів ЗНЗ міста знайомились із перспективами використання олімпійської освіти в школі як потужного засобу формування здоров’язбережувальних компетентностей учнів молодшого шкільного віку.

 

Популяризація олімпійського руху серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів є вагомою складовою формування ціннісних ставлень дітей та учнівської молоді до свого здоров’я, а також плекання патріотичних рис підростаючого покоління.

Досвідом практичного застосування олімпійської освіти у школі з колегами ділились учителі фізичної культури навчальних закладів міста, які входять до Всеукраїнської мережі шкіл олімпійської освіти – Левенець О.І. (НВК «Колегіум») та Совко А.І. (РКГ «Престиж»).

Учасники майстер-класу мали можливість ознайомитись із практичними досягненнями учнів цих навчальних закладів, оглянути методичну літературу, яку колеги використовують під час роботи з учнями, долучитись до пізнавальної гри «Мандрівка в країну Олімпія».

Після завершення майстер-класу вчителі мали можливості отримати консультації щодо підготовки та участі шкільних команд у міському етапі Фестивалю естафет від Борейчука П.С., директора Рівненського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».