gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні14
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1237
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць22538
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484146

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 54.225.26.44
,
Сьогодні: 2018-10-16 00:26

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Учителі фізичної культури міста знайомились із виховним потенціалом олімпійської освіти.

28 березня 2017 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» (директор Куделя П.М.) відбувся майстер-клас, на якому вчителі фізичної культури початкових класів ЗНЗ міста знайомились із перспективами використання олімпійської освіти в школі як потужного засобу формування здоров’язбережувальних компетентностей учнів молодшого шкільного віку.

 

Популяризація олімпійського руху серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів є вагомою складовою формування ціннісних ставлень дітей та учнівської молоді до свого здоров’я, а також плекання патріотичних рис підростаючого покоління.

Досвідом практичного застосування олімпійської освіти у школі з колегами ділились учителі фізичної культури навчальних закладів міста, які входять до Всеукраїнської мережі шкіл олімпійської освіти – Левенець О.І. (НВК «Колегіум») та Совко А.І. (РКГ «Престиж»).

Учасники майстер-класу мали можливість ознайомитись із практичними досягненнями учнів цих навчальних закладів, оглянути методичну літературу, яку колеги використовують під час роботи з учнями, долучитись до пізнавальної гри «Мандрівка в країну Олімпія».

Після завершення майстер-класу вчителі мали можливості отримати консультації щодо підготовки та участі шкільних команд у міському етапі Фестивалю естафет від Борейчука П.С., директора Рівненського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».