gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні45
mod_vvisit_counterВчора1303
mod_vvisit_counterЗа тиждень1348
mod_vvisit_counterПопередній тиждень14189
mod_vvisit_counterЗа місяць54963
mod_vvisit_counterПопередній місяць49827
mod_vvisit_counterЗагальна2256773

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 54.162.253.34
,
Сьогодні: 2018-05-28 00:53

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Зустріч вчителів початкової школи міста з Вашуленком М.С.

Вчителі початкових класів міста взяли участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з теми «Компетентнісно орієнтовані педагогічні технології у початковій освіті», яка відбулася 14 березня 2017 року на педагогічному факультеті Рівненського державного гуманітарного університету.

Гостями конференції були науковці з національного університету «Острозька академія», Київського університету Бориса Грінченка, НПУ імені М.П.Драгоманова, Тернопільського НПУ імені Володимира Гнатюка й інші. Та головною подією для початківців Рівного стала зустріч з доктором педагогічних наук, професором, академіком Національної академії педагогічних наук України, автором підручників «Буквар», «Українська мова» Вашуленком Миколою Самійловичем.

Для учасників конференції шанований педагог розкрив історичні кроки української початкової лінгводидактики до запровадження компетентнісного підходу в мовній освіті. Після конференції в атмосфері дружньої зустрічі відбулося спілкування вчителів початкових класів з Вашуленком М.С., обговорення питань щодо змін, які чекатимуть на освітян з 2018 року, та обмін враженнями, які переповнювали усіх педагогів нашого міста.

Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»