gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні310
mod_vvisit_counterВчора870
mod_vvisit_counterЗа тиждень3759
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4980
mod_vvisit_counterЗа місяць8739
mod_vvisit_counterПопередній місяць19493
mod_vvisit_counterЗагальна4403184

Зараз (20 хвилин назад): 7
Ваш IP: 35.172.223.251
,
Сьогодні: 2022-08-12 12:12

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2017/01-january/00-department-of-education/02-master-class-biology-teacher

Майстер-клас учителя біології

18 січня у загальноосвітній школі №22 вчителем біології Петровою Ольгою Володимирівною  проведено майстер-клас для вчителів біології міста на тему: «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом упровадження інноваційних освітніх технологій».

Метою проведення заходу було ознайомлення педагогів з сучасними педагогічними технологіями, формами та методами, що дозволяють підвищити ефективність викладання уроків природознавства. Адже оптимальне поєднання різних методів навчання на уроці дозволяє вчителеві впевнено і найкоротшим шляхом отримати бажаний результат. Ольга Володимирівна продемонструвала  практичне застосування сучасних технологій навчання на прикладі розробленого уроку природознавства для 5 класу з теми «Всесвіт» та презентувала власний досвід роботи. Цікавим було те, що учасники майстер-класу мали змогу відчути себе на місці учнів і повністю зануритись у творчий навчальний процес. Вчителі працювали в групах, виконували різноманітні інтерактивні вправи «Асоціативний кущ», «Мозковий штурм», «Незакінчені речення», створювали тематичні колажі, виконували цікаві нестандартні завдання. Також під час роботи були використані елементи ігрових, інформаційних та мультимедійних технологій навчання  та дослідницької діяльності.

Проведений майстер-клас – чудовий приклад того, як яскраво, цікаво, захопливо і досить результативно можна навчати учнів на уроках природознавтва. Це має досить важливе значення, адже предмет «Природознавство» у 5 класі має забезпечити достатню основу для вивчення біології, хімії, географії, фізики як самостійних предметів у старших класах.

{gallery}2017/01-january/00-department-of-education/02-master-class-biology-teacher{/gallery}

Методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»  - Букша Н.М.