gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні323
mod_vvisit_counterВчора870
mod_vvisit_counterЗа тиждень3772
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4980
mod_vvisit_counterЗа місяць8752
mod_vvisit_counterПопередній місяць19493
mod_vvisit_counterЗагальна4403197

Зараз (20 хвилин назад): 11
Ваш IP: 35.172.223.251
,
Сьогодні: 2022-08-12 12:42

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2017/01-january/09-ways-of-creating-a-multicultural-identity

Про шляхи формування полікультурної особистості: погляди педагогів та науковців

11 січня 2017 року на базі ЗОШ № 6 відбулася міська  міжпредметна науково-практична конференція для вчителів історії, географії, іноземних мов з теми «Роль учителя суспільно-гуманітарного циклу у формуванні компетентної полікультурної особистості учня в умовах нового  освітнього простору». Серед учасників – учителі, методисти, науковці, управлінці. Мета конференції – визначити роль учителя у формуванні компетентної полікультурної особистості учня, представити науково-методичний супровід учителів суспільно-гуманітарних дисциплін та шляхи розвитку творчої особистості учителя.

Під час конференції розглядалися питання нових підходів до реформування системи освіти в Україні. Відкрив конференцію В.С. Харковець, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому, який окреслив перспективи формування нового освітнього простору в Україні та налаштував учасників заходу на змістовну і творчу роботу.

Начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Г.М.Таргонський поділився з присутніми освітнім досвідом Франції,  з яким він ознайомився під час поїздки до Франції у рамках міжнародної  програми «Навчальні програми професійного зростання». Жваву дискусію освітян  викликали окремі  підходи в організації освітнього процесу  у Франції.

Учасників конференції зацікавив виступ М.А. Жовтан, завідувача КУ «Рівненський міський методичний кабінет», яка висвітлила ідеї створення інноваційного середовища для ефективного  професійного розвитку педагога, формування компетентного випускника навчального закладу та як модератор конференції спонукала учасників до творчої пізнавальної взаємодії.

До участі у конференції було запрошено науковців з РДГУ: М.М. Гона, доктора політичних наук, професора, завідувача кафедри політичних наук та О.В. Безкоровайну, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри методики викладання іноземних мов, які визначили шляхи впровадження інноваційної полікультурної  парадигми в освітню практику, мотивували педагогів до особистісного та професійного розвитку, творчої самореалізації.

У конференції  взяли участь дипломанти  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» Солімчук К.М., учитель англійської мови РКГ «Престиж» та Пилипчук Т.В., учитель історії РГ «Гармонія», які у своїх виступах презентували модель сучасного вчителя школи нового покоління як вмотивованого, конкурентоздатного, творчого фахівця.

У ході секційних засідань (секція вчителів суспільнознавчих дисциплін та географії – керівник секції Грещук Т.М., методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет», секція вчителів іноземних мов – керівник секції Кінжалова Ю.С., методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет») найбільший інтерес та дискусію викликали питання обговорення змін та трансформацій у світовому освітньому просторі на систему освіти в Україні, моделювання освіти учнів на засадах дитиноцентризму, компетентнісного, діяльнісного, акмеологічного підходів, технології діалогу культур, наповнення методичного та дидактичного портфоліо вчителя сучасними методиками з метою його творчого саморозвитку та самовдосконалення в період реформування системи освіти в Україні. В ході роботи секцій педагоги надали змістовні й конструктивні пропозиції.

При підведенні підсумків М.А. Жовтан зазначила виняткову роль  духовності, інтелекту, креативності  сучасного вчителя у формуванні компетентної полікультурної особистості учня в умовах створення нового освітнього простору.

{gallery}2017/01-january/09-ways-of-creating-a-multicultural-identity{/gallery}

Кінжалова Ю.С., Грещук Т.М., методисти КУ "Рівненський міський методичний кабінет"