gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні271
mod_vvisit_counterВчора870
mod_vvisit_counterЗа тиждень3720
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4980
mod_vvisit_counterЗа місяць8700
mod_vvisit_counterПопередній місяць19493
mod_vvisit_counterЗагальна4403145

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 35.172.223.251
,
Сьогодні: 2022-08-12 11:00

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2017/01-january/11-cloud-technology-on-science-lessons-in-elementary-school

Хмарні технології на уроках інформатики у початковій школі

19 грудня 2017 року на базі ЗОШ № 1 ім. В. Короленка (директор Серветник О.П., заступник директора Остаповець А.І.) відбувся незвичайний семінар у формі майстер-класу для вчителів інформатики у початковій школі з теми «Використання хмарних технологій на уроках інформатики в початкових класах». Активними учасниками семінару були методисти інформаційно-інноваційного центру (завідувач Шнайдер С.В.)   Прончук А.В., Пригорницька І.А., Назаренко А.С., Рокунець Т.Л. та вчителі ЗОШ № 1 Либак Т.М. (вчитель інформатики), Рева О.Р. (вчитель англійської мови).

Освітянам було презентовано педагогічну концепцію хмарних технологій, використання хмарних технологій у навчанні дітей молодшого шкільного віку та google-class.  У цікавій ігровій формі представлено роль англійської мови як невід’ємної частини у процесі вивчення комп’ютерних наук. До уваги учасників семінару презентовано сучасну технологію «Plickers» для проведення контролю знань на уроках інформатики, технологію створення потокових презентацій у програмі «PowToon», а також використання гіперпосилань у презентаціях.

Окрім того, учасники семінару мали можливість ознайомитися з особливостями, призначенням і можливостями використання хмарних технологій у проектуванні сучасного уроку.

Упродовж семінару панувала дружня, творча атмосфера співпраці. Учителі міста продемонстрували готовність до змін та креативного пошуку нових форм і методів навчання.

{gallery}2017/01-january/11-cloud-technology-on-science-lessons-in-elementary-school{/gallery}

Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»