gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Innovatyka-2016

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні114
mod_vvisit_counterВчора1718
mod_vvisit_counterЗа тиждень5253
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10770
mod_vvisit_counterЗа місяць33581
mod_vvisit_counterПопередній місяць39348
mod_vvisit_counterЗагальна1491279

Зараз (20 хвилин назад): 15
Ваш IP: 54.146.169.191
,
Сьогодні: 2017-02-23 02:32

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


ПОДАРУНОК ВІД ВЛАДИ

Мабуть, немає на світі людини, яка не любила б отримувати подарунки, особливо напередодні Нового року.

А якщо подарунок від влади…  і призначений він не одній людині, а  великому учнівсько-педагогічному колективу – тоді це справжнє щастя! Та й подарунок неабиякий! Навіть  не віриться, що у нашій школі нарешті з’явився актовий зал, де можна буде разом збиратися учням і педагогам, дискутувати, вирішувати проблемні завдання, веселитися, організовувати різні зустрічі й свята.

Учителі й учні добре запам’ятали виступ депутата міськради, заступника міського голови п. Галини Кульчинської, яка 1 вересня, вітаючи присутніх із новим 2016-2017 навчальним роком, пообіцяла, що докладе максимум зусиль, аби допомогти дирекції школи й усьому колективу вирішити ряд проблем. І п. Галина Кульчинська не підвела! Школа отримала суттєву допомогу: міська влада виділила кошти на ремонт актового залу.

А сьогодні, 30 грудня 2016 року, відбулося відкриття актового залу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28.

На свято прибули почесні гості: міський голова Володимир Хомко, начальник управління освіти Рівного Василь Харковець, начальник організаційно-інспекторського відділу Андрій Мазур.

Володимир Євгенович Хомко привітав колектив школи з Новим роком і побажав у прийдешньому 2017 році миру, здійснення мрій і задумів.

Директор школи Іван Віднічук щиро подякував представникам влади за допомогу й підтримку.

Це було справжнє свято. Настрій у присутніх був піднесений, радісний.

В.Даценко, голова ради Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28