gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1200
mod_vvisit_counterВчора1425
mod_vvisit_counterЗа тиждень7219
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць38785
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2304676

Зараз (20 хвилин назад): 18
Ваш IP: 54.158.15.97
,
Сьогодні: 2018-06-22 20:22

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Семінар-практикум педагогів-організаторів

21 грудня 2016 р. у СпШ«Центр Надії» (директор Шенкнехт О.В.) відбулося засідання клубу педагогів-організаторів міста  з теми «Мистецтво бути творчим». Серед педагогів-організаторів немає людей випадкових. Школа для них це – життя, покликання та невтомна творча праця. Здавалося б, а що то бути творчим? А то, великий труд, який несе педагог, який віддає шматочок душі , який споріднюється із папером, ручкою, олівцем, який зливається із фарбою і полотном... Під час засідання клубу педагоги-організатори міста мали можливість не лише ознайомитися з природою та специфікою процесу креативності, а й підняти цей рівень у себе, виконуючи певні інтерактивні завдання та творчі креативні вправи, аби продемонструвати колегам простір для творчості у своїй роботі.

В ході практичної частини педагоги-організатори були активними учасниками цікавих форми роботи. Результативно  виконали колективну роботу-колаж «Муза творчості» та креативно підійшли до  виконання ролей у казці «Ріпка». Виконанням тесту на уважність стала  інтерпретація дитячої казки «Сіра шийка». Невід’ємним елементом у роботі з дітьми є фізкультхвилинка, яку охоче виконували педагоги-організатори. Також у ході засідання клубу кожен зміг відчути себе поетом, створивши власний сенкан. Творча група педагогів-організаторів продемонструвала інсценізацію казки «Колобок » на сучасний лад.

Вдалим завершенням стало привітання святого Миколая. Нехай гарний початок новорічно-різдвяних свят віщує злагоду, мир та добробут у році прийдешньому, а українська колядка лунає та дарує тепло кожній родині!


Г. Росінська педагог-організатор Рівненської ЗОШ № 28, І. Цехмейструк педагог-організатор Рівненської ЗОШ № 4