gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2078
mod_vvisit_counterВчора1697
mod_vvisit_counterЗа тиждень7833
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11197
mod_vvisit_counterЗа місяць31130
mod_vvisit_counterПопередній місяць46945
mod_vvisit_counterЗагальна2184454

Зараз (20 хвилин назад): 39
Ваш IP: 54.80.8.44
,
Сьогодні: 2018-04-19 23:59

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Навчаючи інших, вчимося самі

Учительська доля барвистіша, ніж саме життя. Є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу – аж до запаморочення від висоти – і сірий туман буденності, свіжий рожевий вітер змін і тягуче відчуття застою.

Але є дні, коли все найтепліше, наймудріше та найяскравіше в учительській професії збирає в тепле дружнє коло колег.

Саме на конкурсі «Учитель року»  здійснюється  найкраща традиція Української школи ділитися своєю педагогічною майстерністю. Отож, 9 грудня 2016 року на базі Рівненської ЗОШ № 13 відбувся фінальний етап І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року 2017» в номінації «Інформатики». Серед учасників конкурсу немає людей випадкових. Для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це насамперед, покликання і невтомна праця, що не може звершитись в якійсь єдиній миті чи дні.

Позаду залишився тиждень конкурсних випробувань, протягом яких педагоги презентувати власний досвід роботи, виконували комплексний комп’ютерний тест, практичну роботу, давали майстер-клас. Свою майстерність презентувало 5 учасників конкурсу: Парфенюк Микола Володимирович учитель інформатики НВК № 2, Чернова Ольга Ігорівна учитель інформатики НВК № 12, Лапюк Ірина Святославівна учитель інформатики ЗОШ № 16, Ткачук Вікторія Леонідівна учитель інформатики ЗОШ № 23, Герасимчук Наталія Валеріївна учитель інформатики НВК «Колегіум».

Наші конкурсанти виховані і вигадливі, ніжні і в той же час мужні, надійні і організовані, знаючі і непосидючі, творчі і розумні – одним словом справжні професіонали. Проте конкурс є конкурс, тому за результатами відбіркового етапу до фінального етапу увійшли три конкурсанти: Парфенюк Микола Володимирович, Чернова Ольга Ігорівна, Герасимчук Наталія Валеріївна.

Фінальний етап І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року 2017» передбачав наступні випробування: проведення конкурсного уроку, експертизу підручника та захист технологічної картки навчального проекту «Безпека школярів у Інтернеті».

Талантом і майстерністю намагалися довести конкурсанти, що учитель – професія далекої дії, він – майстер, що перетворює сіру буденність на незвіданий шлях до загадкових зірок, він несе любов туди, де була неприязнь, прощає там, де ображають, мирить, де були непорозуміння, відновлює віру серед сумнівів, дарує надію замість відчаю.

Кожен фіналіст продемонстрував творчий підхід до виконання поставлених завдань; глибокі теоретичні та практичні знання, високу методичну підготовку, досконале володіння ІКТ та ефективними формами, методами організації навчально – виховного процесу.

Боротьба за перемогу була не легка, наполеглива  проте принциповою, дружелюбною, демократичною. Компетентному журі непросто було визначити найкращого з кращих. Та попри все, переможцем фінального етапу І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року 2017» в номінації «Інформатики» стала Чернова Ольга Ігорівна учитель інформатики НВК № 12. Це не кінець, а тільки початок і ми бажаємо Ользі Ігорівні вдалої, успішної участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року 2017» в номінації «Інформатика» з подальшою перемогою.

Методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»   Л.М.Гуменюк