gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1067
mod_vvisit_counterВчора1464
mod_vvisit_counterЗа тиждень1067
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць32633
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2298524

Зараз (20 хвилин назад): 49
Ваш IP: 54.81.112.7
,
Сьогодні: 2018-06-18 14:01

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Творчий учитель у школі - це завжди свято, учень до нього тягнеться, з ним цікаво

Сучасному вчителеві необхідні гнучкість і нестандартність мислення, уміння адаптуватися до швидких змін умов життя. А це можливо лише за умов високого рівня професійної компетентності, наявності розвинених професійних здібностей учителя, який усвідомлює свою соціальну відповідальність, постійно дбає про своє особистісне й професійне зростання.

При всьому розмаїтті методів навчання та виховання особистість педагога була й залишається його головним інструментом.

Пошуку творчих, талановитих учителів і покликаний Всеукраїнський конкурс «Учитель року». 8 грудня 2016 року на базі Рівненської ЗОШ № 23 відбувся фінальний етап І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року 2017» в номінації «Музичне мистецтво». В конкурсі взяли участь два учителі музичного мистецтва: Кісільчук Ірина Миколаївна, вчитель Рівненської ЗОШ № 16 та Вавринюк Олена Юріївна вчитель НВК № 19.

Кожна з конкурсанток зарекомендували себе творчими, ініціативними, креативними, обізнаними із сучасними технологіями навчання вчителями. Випробування фінального етапу передбачали проведення конкурсного уроку, експертизу підручника та захист технологічної картки навчального проекту «Музичне мистецтво в нашому житті». Випробування були достатньо важкими та конкурсанти продемонстрували високий рівень професіоналізму та творчий підхід до вирішення поставлених завдань.

Ірина Миколаївна при виконанні конкурсних випробувань проявила творчий підхід, неординарність думки, вміння активізувати розумову діяльність учнів, вдале використання ТЗН, наочності, вміння доступно викласти навчальний матеріал і пов’язати його з практикою життя.

Олена Юріївна в ході конкурсних випробувань продемонструвала оригінальний підхід, нестандартне мислення; чуйність, делікатність, енергійність творчої людини; поєднання реальних, творчих здобутків учнів із внутрішнім відчуттям задоволення.

За результатами засідання журі переможцем міського туру   Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року 2017» в номінації «Музичне мистецтво»  стала вчитель музичного мистецтва ЗОШ № 16 Кісільчук Ірина Миколаївна.

Попереду нові випробування, які чекають на Ірину Миколаївну на обласному етапі. Бажаємо Ірині Миколаївні впевненого, успішного старту та перемоги у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року 2017» в номінації «Музичне мистецтво».

Методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»   Л.М.Гуменюк