gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні354
mod_vvisit_counterВчора870
mod_vvisit_counterЗа тиждень3803
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4980
mod_vvisit_counterЗа місяць8783
mod_vvisit_counterПопередній місяць19493
mod_vvisit_counterЗагальна4403228

Зараз (20 хвилин назад): 21
Ваш IP: 35.172.223.251
,
Сьогодні: 2022-08-12 13:04

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/12-december/78-fifth-teaching-reading-to-elementary-school-teachers

П′яті педагогічні читання для освітян початкової школи відбулися у Рівному

"Учитель — перший і головний світоч в інтелектуальному житті школяра; він пробуджує в дитини жадобу знань, повагу до науки, культури, освіти." В.Сухомлинський

Ювілейні п’яті педагогічні читання відбулися 22 грудня 2016 року на базі РГ «Гармонія» (директор Пучко Г.Т.). Кожна зустріч освітян початкової школи із спадщиною видатних педагогів України залишила незабутній слід, адже методичні заходи, які відбувалися упродовж чотирьох років у ЗОШ № 1, ЗОШ № 27, ЗОШ № 18, РКГ «Престиж» мали своє творче неповторне обличчя, своє неординарне, креативне прочитання.

Цьогоріч педагогічні читання були присвячені творчій спадщині В.О. Сухомлинського з теми «Постать  Василя Олександровича Сухомлинського у просторі сучасної української школи» за участю Антонця Михайла Яковича, завідувача кафедри гуманітарних та загальнотехнічних дисциплін Надслучанського інституту Національного університету водного господарства та природокористування, кандидата педагогічних наук, доцента, голови Педагогічної плеяди імені Василя Сухомлинського.

До уваги учасників педагогічних читань Михайло Якович презентував свою книгу «Сучасні проблеми діяльності вчителя у педагогічній спадщині Василя Сухомлинського» та розповів про найголовніше у педагогічній праці видатного педагога.

Цікаво розпочала роботу педагогічних читань практичний психолог Катеринюк В.І., яка разом з учасниками провела інтерактивну вправу «Брейн-штормінг» «Василь Сухомлинський: класик….сучасник?». А також учасники педчитань побували в документальній кінозалі разом з Поповою О.В., яка підготувала та представила відеофільм «Становлення В.О. Сухомлинського як педагога-гуманіста».

Про патріотичне виховання, проблеми розвитку творчих здібностей молодших школярів, впровадження ідей видатного педагога у своєму педагогічному досвіді презентували виступи у творчій майстерні Вєтрова С.Є., вчитель початкових класів, та Якименко  Н.Л., вихователь ГПД.

На завершення педагогічних читань вихованці РГ «Гармонія» подарували глядачам «Гарні новини» від студії «30-й канал».

Педагогічні читання завершилися… Залишивши в роздумах усіх учасників, адже кожен думав над тим, який слід залишить після себе, якою в майбутньому стане Нова школа… Вчителі переконані, що Нова школа повинна мати українське обличчя, адже подвиги українських педагогів неповторні, їх приклад надає сил, підносить дух, заставляє діяти.     Сухомлинський усьому світу показав, які результати дає школа, яка поважає школяра як людину, він довів, що можна підготувати до щасливого життя кожну дитину.

{gallery}2016/12-december/78-fifth-teaching-reading-to-elementary-school-teachers{/gallery}

Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»