gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні305
mod_vvisit_counterВчора870
mod_vvisit_counterЗа тиждень3754
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4980
mod_vvisit_counterЗа місяць8734
mod_vvisit_counterПопередній місяць19493
mod_vvisit_counterЗагальна4403179

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 35.172.223.251
,
Сьогодні: 2022-08-12 11:57

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/12-december/66-teacher-of-the-year-2017-with-hope-and-belief-to-new-victories

«Учитель року – 2017»: з надією та вірою до нових перемог!

...Учитель! Слово ж яке!.. Учитель! Легко сказати! В нашій країні, де вчиться кожна дитина, вчитель — це перша людина. Майбутнє наших дітей, нашого народу — в руках учителя, в його золотім серці..
Олександр Фадєєв

Справжня зимова феєрія панувала в середині грудня серед освітян початкової школи міста. Зимове свято вчителя початкових класів відбулося 15 грудня  2016 року на базі НВК № 2 «Школа-Ліцей», адже завершився фінальний етап І (міського) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» у номінації «Початкова освіта». У фіналі конкурсу взяли участь три вчителя початкових класів. Кожна фіналістка – професіонал своєї справи, сучасна, креативна, творча, надзвичайно цікава особистість. Випробування фінального етапу конкурсу були досить складними та конкурсантки продемонстрували високий рівень майстерності під час проведення уроку, створення та захисту проекту, експертизи підручника.

Боротьба за перемогу була водночас наполегливою, принциповою, дружелюбною та демократичною. Проте фаховому журі було дуже непросто визначити найкращу з кращих.

Отож, переможцем фінального етапу міського туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» у номінації «Початкова освіта» стала Бардаш Тетяна Леонідівна, вчитель початкових класів ЗОШ № 13. Лауреатами конкурсу оголошено  Онопрійчук Марину Олександрівну, вчителя початкових класів ЗОШ № 20, та Кириченко Ірину В’ячеславівну,  вчителя початкових класів ЗОШ № 27.

Які ж вони – Вчителі Нової школи? Чи завжди мріяли про вчительську справу? Як вони розпочинали свій професійний шлях? Знайомтесь, зірочки початкової школи – 2017!

Тетяна Леонідівна Бардаш із самого дитинства мріяла бути вчителем. Зізнається, що хоча іноді буває багато в чому невпевненою, проте твердо знає, що займається улюбленою справою, захоплюється своєю професією, і багато чого вже було досягнуто. Було…адже  її життя вмить перевернула війна… Тетяна Леонідівна опинилася далеко від Луганська, далеко від того, що було їй близьким і рідним. І тільки внутрішня сила й віра, помножені на любов до своєї справи, повернули Тетяну Леонідівну до її справжньої. Сьогодні вона впевнена, що її робота, щоденні зустрічі з маленькими вихованцями  – це шлях до життя, її порятунок.  Вона – особистість, яка точно знайшла себе!

Марина Олександрівна Онопрійчук вважає, що бути вчителем в наш час – не завжди вдячна робота. Це – тернистий шлях. Але впевнена, що на цій стежині залишається тільки той, хто відчуває душею дітей, уміє вдивлятися в їхні оченята. І тільки тоді, коли ти розумієш, що ні з чим не можна порівняти успіхи своїх учнів, їх повагу та любов – ти знайшов своє покликання! Для Марини Олександрівни кожна дитина – маленький Всесвіт. Вона щаслива від того, що може бути порадником для своїх маленьких вихованців, провідником і володарем скарбниці знань. Тільки в роботі вчителя Марина Олександрівна бачить себе, і не уявляє, як можна жити по іншому.

Ірина В’ячеславівна Кириченко мріяла стати нейрохірургом та її життя круто перевернули вісім порцій морозива, які вона з’їла на радощах після випускного вечора, опинилася в лікарні та встигла подати документи в педінститут. Човен мрій повернув в інше русло, з’явилося бажання приміряти на себе образ учителя, мати педагогічний німб та ангельські крила. А коли прийшла до дітей, виявилося, що для них не було важливим чи є у неї крила з німбом, чи живе вона в замку за хмарами. Діти вважають Ірину В’ячеславівну своїм ангелом-охоронцем, який навчить, захистить, зрозуміє і просто буде любити.    Ірина В’ячеславівна впевнена, що вчитель - це людина, професію якої впізнають по обличчю. У неї, як і у всіх вчителів робочий день удвічі довший, серце б’ється швидше, книжкам вдома не вистачає місця, а фантазіям немає меж.

Міський тур конкурсу завершено. Важливо, щоб кожна з конкурсанток не зупинилася на досягненому, а прагнула до нових вершин неповторної творчої індивідуальності й майстерності.  Попереду нові випробування, які чекатимуть Тетяну Леонідівну на обласному етапі. Побажаємо їй впевненого старту у ІІ турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» у номінації «Початкова освіта»  з надією та вірою у ПЕРЕМОГУ!

{gallery}2016/12-december/66-teacher-of-the-year-2017-with-hope-and-belief-to-new-victories{/gallery}

Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»

...Учитель! Слово ж яке!.. Учитель! Легко сказати! В нашій країні, де вчиться кожна дитина, вчитель — це перша людина. Майбутнє наших дітей, нашого народу — в руках учителя, в його золотім серці..

Олександр Фадєєв