Семінар-дискусійне коло для вчителів 2-их класів
gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні702
mod_vvisit_counterВчора1789
mod_vvisit_counterЗа тиждень2491
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10382
mod_vvisit_counterЗа місяць19930
mod_vvisit_counterПопередній місяць44866
mod_vvisit_counterЗагальна2381300

Зараз (20 хвилин назад): 30
Ваш IP: 54.198.195.11
,
Сьогодні: 2018-08-14 11:33

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Семінар-дискусійне коло для вчителів 2-их класів

7 грудня 2016 року на базі Рівненської ЗОШ № 20 (директор Сукач Н.І.) відбувся дискусійний семінар-коло для вчителів 2-их класів навчальних закладів міста Рівного «Роль потенціалу компетентнісно зорієнтованого уроку в підвищенні рівня якості навчання й виховання в початковій школі в умовах освітньої реформи».

На семінарі учителі початкової школи у формі дискусійного кола проаналізували об’єктивні та суб’єктивні умови, а також складові аспекти ефективності сучасного уроку.

Заступник завідувача КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Пучко Тетяна Альфанасіївна акцентувала увагу учасників семінару на провідній ролі вчителя у плануванні та проведенні компетентнісно зорієнтованого уроку.

Цікавим і корисним був майстер-клас «Конструктор компетентнісно зорієнтованого уроку», який провела вчитель початкових класів Жуковська Н.П.

Під час колективної творчої справи в групах «Методичний інструментарій компетентнісно зорієнтованого уроку» вчителі активно працювали над створенням сучасних уроків: української мови, природознавства, математики..

Насамкінець семінару вчителі початкових класів ЗОШ № 20 креативно і творчо представили рекомендації щодо підвищення рівня якості навчання й виховання в умовах освітньої реформи.

Моторнюк Оксана Юріївна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №20