gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1201
mod_vvisit_counterВчора1425
mod_vvisit_counterЗа тиждень7220
mod_vvisit_counterПопередній тиждень12620
mod_vvisit_counterЗа місяць38786
mod_vvisit_counterПопередній місяць62855
mod_vvisit_counterЗагальна2304677

Зараз (20 хвилин назад): 19
Ваш IP: 54.158.15.97
,
Сьогодні: 2018-06-22 20:23

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Вдалий старт до професійних перемог

Високий професіоналізм – це перетворена на професію творчість.

Лео Гінзбург

Креативні та сучасні, активні та творчі, винахідливі та амбітні – всі ці риси стосуються молодих педагогів нашого міста, які завітали на заняття Школи молодого вчителя та вихователя ГПД у початковій школі 08 грудня 2016 року в НВК № 14 (директор Демчук Ю.М.).

Візит до навчального закладу, який освітяни називають «школою мрій», сприяв створенню особливого настрою. Про атмосферу співпраці між вчителями початкових класів та вихователями ГПД у навчальному закладі розповіла заступник директора Сорока І.А. та запросила познайомитися з родзинками роботи педагогів до їх лабораторій.

Молоді педагоги відвідали надзвичайно цікавий виховний центр «Кабінет материнської педагогіки», який створила і презентувала вчитель початкових класів Демчук Т.Ф.

Побували учасники методичного заходу в творчій лабораторії вихователя ГПД Дзиги Н.М., яка продемонструвала заняття з самопідготовки в різновіковій групі «Математичний калейдоскоп».

Справжнім сюрпризом для всіх стало показове засідання шкільного методичного об’єднання «Ми з майбутнього – 2058/2059 навчальний рік», яке представили вчителі початкових класів на чолі з керівником Маліновською Н.П.

Чудовим завершенням роботи ШМВ стало створення новорічного виробу власними руками засобами арт-терапії «Новорічний настрій», який провела вчитель образотворчого мистецтва Булавська Н.В.

Цікаво, позитивно, ефективно та корисно провели час у Школі молодого педагога вчителі початкових класів та вихователі ГПД. З нетерпінням чекатимемо нової зустрічі, адже кожне заняття є вдалим стартом до професійних перемог.


Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»