gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2053
mod_vvisit_counterВчора2414
mod_vvisit_counterЗа тиждень9195
mod_vvisit_counterПопередній тиждень16473
mod_vvisit_counterЗа місяць50142
mod_vvisit_counterПопередній місяць49827
mod_vvisit_counterЗагальна2251952

Зараз (20 хвилин назад): 28
Ваш IP: 54.159.85.193
,
Сьогодні: 2018-05-24 22:47

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Разом у напрямку впровадження інклюзивної освіти

Визначною подію тижня в освітянському колі стало проведення педагогічного мосту між вчителями-реабілітологами та вчителями інклюзивних класів початкової школи міста. Методичний захід відбувся 06 грудня 2016 року на базі ЦРПРСА «Пагінець» (завідувач Ковальчук Т.Л.) з теми «Використання інноваційних технологій у фізкультурно-оздоровчій та корекційній роботі з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу».

Зустріч пройшла в дружній, зворушливій та душевній атмосфері. Завідувач центру «Пагінець» Ковальчук Тетяна Леонідівна презентувала навчальний заклад та продемонструвала відеофільм про вихованців й працівників центру. Оглянувши кабінети та виховні майданчики центру учасники педагогічного мосту відзначили надзвичайно сучасні та комфортні умови, створені педагогами для маленьких вихованців.

Високопрофесійно презентували свою роботу з використання  інноваційних технологій: кольоротерапії, аромотерапії, су-джок терапії та нейрогімнастики у фізкультурно-оздоровчій та корекційній роботі вчителі-реабілітологи Корнійчук-Барценюк Ірина Володимирівна, Ставінська Оксана Миколаївна, Котяй Наталія Іллівна та практичний психолог Василькевич  Людмила Василівна.

Педагоги обмінялися досвідом роботи та обговорили спільні проблеми. Разом визначили вектори, які б допомогли у вирішенні проблемних питань, та опрацювали рекомендації для подальшої роботи.


Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»