gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні306
mod_vvisit_counterВчора870
mod_vvisit_counterЗа тиждень3755
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4980
mod_vvisit_counterЗа місяць8735
mod_vvisit_counterПопередній місяць19493
mod_vvisit_counterЗагальна4403180

Зараз (20 хвилин назад): 13
Ваш IP: 35.172.223.251
,
Сьогодні: 2022-08-12 11:59

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/12-december/12-small-steps-to-big-changes

Маленькими кроками до великих змін

Трансформації, що відбуваються в останній час в освітньому просторі, вимагають суттєвої перебудови діяльності педагога в професійному полі. Освітні послуги можуть досягти високої якості лише при наявності педагогів, які спроможні мобільно реагувати на всі зміни в освітньому середовищі, адекватно та компетентно виконувати свої професійні функції і постійно вдосконалювати власну педагогічну майстерність.

Саме тому 30 листопада 2016 року на базі Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (директор О.З.Тимощук) було організовано інтерактивний семінар-практикум для вчителів перших класів «Інтегративно-діяльнісний підхід у формуванні та розвитку інтелектуальних та загальнонавчальних здібностей учнів молодшого шкільного віку».

У семінарі взяли участь 36 вчителів 1-х класів  загальноосвітніх навчальних закладів міста. Налаштувати учасників на роботу, створити комфортну атмосферу, гарний настрій, сприяти згуртованості, вільному висловленню думок допомогла ранкова зустріч «Поділись натхненням», проведена керівником ШМО  ЗОШ №3 О.М. Мар’євою.

Учасники мали можливість здійснити візит у творчі лабораторії та відвідати показові уроки, що провели вчителі 1-х класів ЗОШ №3 Л.І.Федорчук  (1-А клас –навчання грамоти за НПП «Інтелект України») та І.С. Синиця (1-Б клас – природознавство). На даному етапі можна було побачили практичну реалізацію компетентнісно-діяльнісного підходу в навчанні учнів за різними системами.

Надалі вчителі стали учасниками методичного експрес-тренінгу «Урок на засадах компетентісного (діяльнісного) підходу Який він?», організованого керівником міського МО вчителів початкових класів  І.В. Климишиною. Складений колективно методичний «конструктор» та обговорення відвіданих уроків  допомогли оволодіти структурою сучасного компетентісного уроку.

Успіх переходу до Нової української школи великою мірою залежить від професійності та підготовленості вчителя. Тому для здійснення самоперевірки на предмет знання ключових змін в оновленні програм початкового навчання керівником МО закладу О.М. Мар’євою було організовано та проведено  бліц – турнір «На хвилі оновлень». Варто відзначити, що учасники неабияк обізнані з цього питання.

Окрім того, практичний психолог О.І. Никитюк більш глибоко ознайомила вчителів з методом «зеленої ручки», який  вчить дітей не концентруватися на невдачах, а помічати свої успіхи.

У передчутті наближення новорічних свят, з метою підсилення відчуття власної особистісної цінності, підвищення  художньої  компетентності та розвантаження, практичним психологом  було застосовано  арттерапію «Свято наближається» (виготовлення святкової ялинки із серветок для сервіровки столу).

На останок учасники поділились враженнями від семінару з ведучою передачі «Вчительське життя» Валентино Пересадчою.

Жваво, цікаво, дієво, корисно, результативно минув семінар. Але працювати ще є над чим. Не зупиняймося на досягненому. Вперед, до роботи! Маленькими кроками до великих змін!

{gallery}2016/12-december/12-small-steps-to-big-changes{/gallery}

Олена  Мар’єва, учитель початкових класів ЗОШ №3, керівник ШМО