gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні300
mod_vvisit_counterВчора870
mod_vvisit_counterЗа тиждень3749
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4980
mod_vvisit_counterЗа місяць8729
mod_vvisit_counterПопередній місяць19493
mod_vvisit_counterЗагальна4403174

Зараз (20 хвилин назад): 9
Ваш IP: 35.172.223.251
,
Сьогодні: 2022-08-12 11:50

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/11-november/118-a-workshop-on-the-topic-of-technological-support-groups

Cемінар-практикум з теми «Програмно-методичне і технологічне забезпечення діяльності гуртків художньо-технічного профілю»

29.11.2016 року на базі філіалу «Ровесник» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді  відбувся семінар-практикум з теми «Програмно-методичне і технологічне забезпечення діяльності гуртків художньо-технічного профілю» в рамках діяльності центральної зональної школи новаторства позашкільних навчальних закладів п’яти районів області. В семінарі взяли участь 16 педагогів з Корецького, Гощанського, Здолбуновського районів та міста Рівне.

Вітали учасників семінару Тетяна Олександрівна Сосновчик, директор Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, Лариса Олександрівна Бондарчук, директор Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, керівник центральної зональної школи новаторства.

Наталя Юріївна Давидюк, кандидат педагогічних наук, методист Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розкрила питання про сучасні підходи до розвитку STEM-освіти та особливості  її впровадження в діяльність гуртків.

Любов Степанівна Хилько, методист РМЦТУМ, Тетяна Олександрівна Приймачек, завідувач відділу РМЦТУМ, презентували методичні напрацювання педагогів художньо-технічного профілю закладу та технологічне забезпечення гуртків, розповіли про способи здешевлення матеріальної бази, що використовують керівники гуртків РМЦТУМ у практичній діяльності.

Хилько Любов Степанівна, Дорощук Людмила Іванівна, керівники гуртків «Об’ємна тканепластика»  РМЦТУМ, провели майстер-клас з використання техніки «канзаші» в сучасному дизайні. Керівники акцентували увагу на її актуальності та перспективах впровадження у гурткову роботу. Учасники оволоділи технікою рукоділля, основаною на складанні шматочків тканини особливим методом, власноруч виготовили оригінальну прикрасу в техніці «канзаші» - квітку «Зефірку» з бусинами.

Відбувся круглий стіл, під час якого учасники семінару, обговорили результати спільної  творчої діяльності, гості дали високу оцінку змістовому  наповненню семінару, відзначили високий професіоналізм педагогів РМЦТУМ, виявили велику зацікавленість практичними заняттями з оволодіння новими техніками та технологіями декоративно-прикладного мистецтва.

Захід пройшов у дружній, позитивній атмосфері, активній взаємодії та творчій співпраці.

{gallery}2016/11-november/118-a-workshop-on-the-topic-of-technological-support-groups{/gallery}

Іван Іщук, методист КУ "Рівненський міський методичний кабінет"