gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні345
mod_vvisit_counterВчора870
mod_vvisit_counterЗа тиждень3794
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4980
mod_vvisit_counterЗа місяць8774
mod_vvisit_counterПопередній місяць19493
mod_vvisit_counterЗагальна4403219

Зараз (20 хвилин назад): 24
Ваш IP: 35.172.223.251
,
Сьогодні: 2022-08-12 13:00

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/12-december/02-iv-festival-of-childrens-creativity-you-star

ІV Фестиваль дитячої творчості «Ти - зірка!»

2 грудня у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» (директор Петух О.В.) відбувся ІV Фестиваль дитячої творчості «Ти - зірка!» Його проводять до Міжнародняго дня захисту людей з особливими освітніми потребами, який в усьому світі традиційно відзначають 3 грудня.

Організатори заходу ставили за мету не тільки створити такі умови, щоб в дітей з особливими освітніми потребами формувалися ціннісні ставлення: до себе і родини, до суспільства і держави, до історичних, культурних і духовних надбань рідного краю, до мистецтва, але щоб допомогти їм самоствердитися, відчути радість та повірити у власні сили.

У святі взяли участь понад 24 дитини, серед яких не лише вихованці навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина», а й учні з особливими  освітніми потребами зі шкіл № 19, 26.

Темою ІV Фестивалю стали слова видатного фізика світу Альберта Ейнштейна «Квінтесенція життя». Аби зобразити для доньки Лізерль, чим є любов, Ейнштейн написав: «(E=mc2) Якщо ми приймемо, що енергія, потрібна для зцілення світу, може бути отримана через любов, помножену на швидкість світла у квадраті,- писав фізик,-  то дійдемо висновку, що любов це наймогутніша сила з тих, що існують. Коли ми навчимося давати і приймати цю універсальну енергію, то підтвердимо, що любов долає все, вона може все пронизати, бо це квінтесенція життя».

Відкрив ІV Фестиваль дитячої творчості «Ти-зірка!» начальник управління освіти Василь Харковець. Зі словами вітання і щирими побажаннями звернулися до дітей почесні гості Фестивалю: голова правління публічного акціонерного товариства «Рівнеобленерго» Сергій  Невмержицький, заступник начальника  управління Державної міграційної служби в Рівненській області Ольга Паламарюк, відомий ресторатор Анатолій Лук’янчук, заступник директора Рівненського професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості Руслана Бодренко. Усі вони, як і завжди, прийшли з подарунками до дітей.

За сприяння представників Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості з 9.00 години ранку у РНРЦ «Особлива дитина» працювала студія «Чарівна зачіска», у якій кожен учасник Фестивалю мав можливість зробити собі зачіску.

Компетентне журі у складі Наталії Вяткіної, старшого викладача дитячої музичної школи імені Миколи Лисенка числом 1, члена Національної Всеукраїнської музичної спілки, члена журі Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни», Анатолія Цимбалюка, старшого викладача дитячої музичної школи імені Миколи Лисенка числом 1, члена Національної Всеукраїнської музичної спілки, Анатолія Лук’янчука, ресторатора, визнало високий рівень учасників. Відкриттям ІV Фестивалю дитячої творчості «Ти-зірка!» став учень 1-А Рівненського навчально–виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа» за числом 26  Дмитро Ющук, який виконав пісню: «Я ненавиджу війну» на музику  Злотника О. слова Галябарди С..

Усі учасники отримали не тільки подарунки, але й позитивні емоції та хороший настрій і пообіцяли взяти участь у V Фестивалі «Ти-зірка!»

{gallery}2016/12-december/02-iv-festival-of-childrens-creativity-you-star{/gallery}

Прокопчук С.М., заступник директора з НРР

Фотоматеріали: Сабадир С.А., педагог-організатор.