gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні272
mod_vvisit_counterВчора870
mod_vvisit_counterЗа тиждень3721
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4980
mod_vvisit_counterЗа місяць8701
mod_vvisit_counterПопередній місяць19493
mod_vvisit_counterЗагальна4403146

Зараз (20 хвилин назад): 9
Ваш IP: 35.172.223.251
,
Сьогодні: 2022-08-12 11:04

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/12-december/01/protokol
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/12-december/01/photo

Конкурс «Учитель року» стартував у Рівному

«Дорогу здолає той, хто йде»

Перший день зими став гарним початком відбіркового етапу І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Початкова освіта», який відбувся на базі ЗОШ № 1 ім. В.Короленка (директор Серветник О.П.) та в навчальному інноваційно-інформаційному центрі (завідувач Шнайдер С.В.).

Впевнено розпочали випробування вчителі початкових класів міста, а саме: Бардаш Тетяна Леонідівна (ЗОШ № 13), Кириченко Ірина В’ячеславівна (ЗОШ № 27) та  Онопрійчук Марина Олександрівна (ЗОШ № 20).

На конкурсантів чекали непрості, але дуже цікаві випробування. У межах 10 хвилин кожна учасниця в оригінальній формі із використанням сучасних інформаційних технологій представили компетентному журі свій досвід роботи.

Щоб перевірити знання конкурсантів з фаху, методики викладання предмета, психології та педагогіки методична служба міста розробила тести із 40 питань. Учасників було запрошено до навчального інноваційно-інформаційного центру на конкурсне випробування «Тести з фахової майстерності», які тривали 40 хвилин.

Оцінити методичну майстерність конкурсантів, їх вміння транслювати власний досвід фахове журі змогли під час конкурсного випробування «Майстер-клас», де учасниці упродовж 30 хвилин представляли власні методичні знахідки, коментували у творчій та оригінальний спосіб методичну доцільність їх використання.

Час першого відбіркового етапу минув дуже швидко. Кожна з учасниць продемонструвала свої вміння та педагогічний талант на високому професійному рівні. До фінального етапу лишається два тижні. Побажаємо нашим конкурсантам плідної підготовки та прагнення стати переможцем.

{gallery}2016/12-december/01/protokol{/gallery}

{gallery}2016/12-december/01/photo{/gallery}

Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»