gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2053
mod_vvisit_counterВчора2414
mod_vvisit_counterЗа тиждень9195
mod_vvisit_counterПопередній тиждень16473
mod_vvisit_counterЗа місяць50142
mod_vvisit_counterПопередній місяць49827
mod_vvisit_counterЗагальна2251952

Зараз (20 хвилин назад): 29
Ваш IP: 54.159.85.193
,
Сьогодні: 2018-05-24 22:46

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Конкурс «Учитель року» стартував у Рівному

«Дорогу здолає той, хто йде»

Перший день зими став гарним початком відбіркового етапу І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Початкова освіта», який відбувся на базі ЗОШ № 1 ім. В.Короленка (директор Серветник О.П.) та в навчальному інноваційно-інформаційному центрі (завідувач Шнайдер С.В.).

Впевнено розпочали випробування вчителі початкових класів міста, а саме: Бардаш Тетяна Леонідівна (ЗОШ № 13), Кириченко Ірина В’ячеславівна (ЗОШ № 27) та  Онопрійчук Марина Олександрівна (ЗОШ № 20).

На конкурсантів чекали непрості, але дуже цікаві випробування. У межах 10 хвилин кожна учасниця в оригінальній формі із використанням сучасних інформаційних технологій представили компетентному журі свій досвід роботи.

Щоб перевірити знання конкурсантів з фаху, методики викладання предмета, психології та педагогіки методична служба міста розробила тести із 40 питань. Учасників було запрошено до навчального інноваційно-інформаційного центру на конкурсне випробування «Тести з фахової майстерності», які тривали 40 хвилин.

Оцінити методичну майстерність конкурсантів, їх вміння транслювати власний досвід фахове журі змогли під час конкурсного випробування «Майстер-клас», де учасниці упродовж 30 хвилин представляли власні методичні знахідки, коментували у творчій та оригінальний спосіб методичну доцільність їх використання.

Час першого відбіркового етапу минув дуже швидко. Кожна з учасниць продемонструвала свої вміння та педагогічний талант на високому професійному рівні. До фінального етапу лишається два тижні. Побажаємо нашим конкурсантам плідної підготовки та прагнення стати переможцем.


Тетяна Пучко, заступник завідувача КУ «РММК»