gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2
mod_vvisit_counterВчора2078
mod_vvisit_counterЗа тиждень7835
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11197
mod_vvisit_counterЗа місяць31132
mod_vvisit_counterПопередній місяць46945
mod_vvisit_counterЗагальна2184456

Зараз (20 хвилин назад): 38
Ваш IP: 54.80.8.44
,
Сьогодні: 2018-04-20 00:02

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Урок історичної пам’яті «Ніл Хасевич – художник-борець»

Славному лицарю України, герою, художнику і борцю, творчість  якого визнана вершиною досягнень повстанської зброї,  що доносила зміст визвольної боротьби українського народу, Нілу Хасевичу 25.11.2016 року було присвячено  урок історичної пам’яті.  Біля пам’ятника митцю, у 111  річницю від дня народження  визначного художника ХХ століття, бійця УПА, зброєю  якого стали різець гравера й олівець,  учні Рівненського НВК «Колегіум» та спеціалізованої школи «Центр Надії»  перегорнули сторінки мистецького, просвітянського та бойового життя земляка, згадали його художні цикли «До зброї», «Волинь у боротьбі», які підносили бойовий дух повстанців, кликали до звитяги у боротьбі за незалежну державу. На заході були присутні представники управління освіти Рівненського міськвиконкому на чолі із заступником начальника управління  Сичик К.І., представники управління культури. Учні, вчителі, громадськість вшанували хвилиною мовчання славного художника-борця Ніла Хасевича, до погруддя героя поклали квіти.


Попович П.М., заступник директора Рівненського НВК «Колегіум»