gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні65
mod_vvisit_counterВчора516
mod_vvisit_counterЗа тиждень65
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4501
mod_vvisit_counterЗа місяць1230
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375533

Зараз (20 хвилин назад): 7
Ваш IP: 44.192.94.86
,
Сьогодні: 2022-07-03 03:03

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/10-october/46-the-opening-of-the-memorial-plaque-deceased-participant-ato

Відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Мірошнику В’ячеславу Володимировичу

12 жовтня в Сп.Ш № 15 відбулося відкриття меморіальної дошки Мірошнику В’ячеславу Володимировичу, випускнику Рівненської спеціалізованої школи № 15.

Веселий, життєрадісний, надзвичайно активний, із загостреним почуттям справедливості, Мірошник В’ячеслав не міг стояти осторонь тих подій, які розпочалися на Сході України. З початком війни він зайнявся волонтерською діяльністю, а у вересні 2014 року добровільно пішов захищати надбання української демократії. На запитання: «Навіщо пішов туди?», В’ячеслав Володимирович відповідав: «Я пішов туди, щоб вони не прийшли сюди».

Мірошник В.В. мав багато планів, ідей, але їм не судилося здійснитися: під Дебальцевим отримав поранення, важку контузію… Не стало мужнього патріота 24 квітня 2015 року. Указом Президента України за № 9/2016 від 16 січня 2016 року «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» В’ячеслав Володимирович нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно), медалями «Захиснику Вітчизни», «За жертовність і любов до України» (посмертно). Поховали героя на Алеї Слави.

На відкритті пам’ятної дошки були присутні батьки, дружина та діти В’ячеслава Мірошника, члени Спілки офіцерів Рівненщини, друзі, однокласники героя, учні та вчителі школи. Глибоко зворушливими були виступи директора школи Істоміної С.Я., члена Спілки офіцерів Рівненщини Гапанчака С.Б., однокласника В’ячеслава Мірошника Васильєва Євгена. Спогадами про чоловіка поділилася дружина Любов Тимофіївна.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять бійця та поклали квіти до меморіальної дошки. Пам’ятну дошку освятив отець Анатолій. Учитель предмета «Захист Вітчизни» Гапанчак Сергій Борисович присвятив вірш Мірошнику В.В. «Книга пам’яті полеглих героїв України»:

Книга пам’яті полеглих героїв України

(присвячується Мірошнику В’ячеславу Володимировичу)

Кожне слово, кожне фото потонуло там в сльозах.

Кожен аркуш там забарвлений кольором калини.

Кожна літера – це розпач,

Кожна літера – це страх,

Кожен погляд – наче постріл,

Що влучає прямо в душу.

Кожен погляд не дає нам відвести своїх очей.

Кожні губи промовляють: «Я присягу не порушив».

Просять прощення у мам за біль недоспаних ночей.

Я благаю, заклинаю:

«Знайте, люди! Знайте, люди!

Цю страшну скорботну книгу

Ви повинні прочитать.

Ви повинні присягнути:

«Не забудем! Не забудем

Українських наших хлопців,

Що в землі сирій лежать!»

Пам’ять про патріота, добровольця, старшого лейтенанта, заступника командира роти з озброєння Мірошника В’ячеслава Володимировича назавжди залишиться в наших душах.

{gallery}2016/10-october/46-the-opening-of-the-memorial-plaque-deceased-participant-ato{/gallery}

Верхова Ірина Павлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Сп.Ш № 15