gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні56
mod_vvisit_counterВчора516
mod_vvisit_counterЗа тиждень3951
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць1221
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375524

Зараз (20 хвилин назад): 12
Ваш IP: 44.192.94.86
,
Сьогодні: 2022-07-03 02:36

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/10-october/38-visiting-seminar-for-deputy-directors-on-educational-work

Виїзний семінар для заступників директорів з виховної роботи

Виховання почуття патріотизму, відданості справі, зміцнення  державності, активної громадської позиції нині визнані проблемою загальнодержавного масштабу. Одним із пріоритетних напрямків виховання у сучасній державі є патріотичне, яке орієнтоване на підготовку молоді для того, щоб стати відповідальним громадянином своєї держави.

З метою підвищення професійної компетентності педагогів під час ознайомлення та вивчення усіх аспектів національно-патріотичного та превентивного виховання 6 жовтня 2016 року було проведено виїзний  семінар для заступників директорів з виховної роботи з теми «Практична реалізація Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та профілактика і корекція асоціальних проявів у поведінці школярів».

Основним завданням даного семінару було ознайомити заступників директорів з виховної роботи з системою роботи закладів освіти м.Дубна з питань національно-патріотичного та превентивного виховання дітей та молоді .

Роботу семінару було побудовано у два етапи. Перший етап проведено на базі Дубенської ЗОШ І – ІІІст. №6.  Педагоги Рівного мали можливість ознайомитися з питанням реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді в світлі діяльності дитячих  та громадських організацій, яке презентували методист МК при управлінні освіти, сім’ї молоді і спорту Дубенської міської ради Гуліда О.М., та заступник директора з виховної роботи Дубенської ЗОШ І – ІІІст. №6. Олексюк Н.І. Учасники заходу були приємно вражені презентацією шкільного етапу гри «Джура»  у Дубенській ЗОШ І – ІІІст. №6 та його керівником Тиндиком М.В.

Цікавим та змістовним видався і другий етап семінару, який педагоги Рівного провели у Дубенській виховній колонії, де мали можливість ознайомитися з методикою роботи з підлітками-правопорушниками у закладі державної пенітенціарної служби в Рівненській області та системою виховної роботи у Дубенській ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №9, поспілкувавшись з начальником Дубенської ВК Марачем В.О. та директором школи Панасюком Ю.А.

По закінченню заходу виховники міста поділилися своїми думками. Кожен залишив відгук. Присутні отримали рекомендації семінару, висловили подяку організаторам за набуті знання,   творчі ідеї та гарний настрій.

{gallery}2016/10-october/38-visiting-seminar-for-deputy-directors-on-educational-work{/gallery}

Н.Будько, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет»