gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні55
mod_vvisit_counterВчора516
mod_vvisit_counterЗа тиждень3950
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць1220
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375523

Зараз (20 хвилин назад): 14
Ваш IP: 44.192.94.86
,
Сьогодні: 2022-07-03 02:29

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/10-october/10-comedian-readers-competition-woodland-mockingbird

У МІСТІ ВІДБУВСЯ ТРАДИЦІЙНИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ-ГУМОРИСТІВ «ПОЛІСЬКІ ПЕРЕСМІШНИКИ. РІВНЕ СМІЄТЬСЯ»

04 жовтня 2016 року в актовій залі Рівненської спеціалізованої школи №15 (директор Істоміна С.Я.) відбувся традиційний міський огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється».

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 89 учнів із 32 загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учасники конкурсу разом із журі мали можливість переглянути 53 виступи у чотирьох вікових групах:

І вікова група (10-12 років) - 21 виступ,

ІІ вікова група (13-15 років) – 17 виступів,

ІІІ вікова група (16-17 років) – 20 виступів,

Різновікова група – 3 виступи.

За результатами протоколів журі переможцями міського огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» стали:

І вікова група

Номінація «Гуморески»:

І місце – Глущук Василь, учень Рівненської загальноосвітньої школи №27,

ІІ місце –  Пронь Юрій, учень Рівненського навчально-виховного комплексу №1,

ІІІ місце – Лісун Назар, учень Рівненської загальноосвітньої школи №5, Полюхович Богдан, учень Рівненської спеціалізованої школи №15,

Номінація «Гумористичний дует»:

І місце – Романюк Олександр, Громадченко Богдан, учні Рівненської гімназії «Гармонія»,

ІІ місце – Смаль Юлія, Коновалюк Іванна, учениці Рівненської загальноосвітньої школи №24,

ІІІ місце – Заремба Тарас, Хилюк Ілля,  учні Рівненської загальноосвітньої школи №20.

Номінація «Інсценізація»:

І місце – Лешундак Ольга, Євчук Даниїл, Станішевська Яна, учні Рівненського навчально-виховного комплексу №17,

ІІ місце – Чебан Олександра, Загиней Юлія, Глодя Андрій, учні Рівненської класичної гімназії «Престиж»

ІІІ місце – Черепанова Любов, Ігнатишина Олександра, Подолянчук Марко, учні Рівненської загальноосвітньої школи №8.

ІІ вікова група:

Номінація «Гуморески»:

І місце – Клус Роман, учень Рівненської загальноосвітньої школи №8,

ІІ місце – Бятець Вадим, учень Рівненської загальноосвітньої школи №9,  Якубовська Валентина, учениця Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»,

ІІІ місце – Гаврилюк Ілля, учень Рівненської спеціалізованої школи №15,

Левосюк Діана, учениця Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум»,

Номінація «Інсценізація»

І місце – Заріцька Ольга, Рабченюк Інна, Родзін Тарас, учні Рівненської гуманітарної гімназії,

ІІ місце – Скороход Олена, Мельничук Вікторія, учениці Рівненського навчально-виховного комплексу №2 «Школа – Ліцей», Попко Світлана, Павленко Лілія, учениці Рівненської загальноосвітньої школи №23,

ІІІ місце –  Ільчук Ярина, Саган Назар, учні Рівненського навчально-виховного комплексу №12, Скороход Ірина, Маркіна Дарина, учениці Рівненської загальноосвітньої школи № 1 ім. В. Короленка.

ІІІ вікова група

Номінація «Гуморески»:

І місце – Перістий Владислав, учень Рівненської гуманітарної гімназії,

ІІ місце – Остапович Тарас, учень Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», Давидова Ірина, учениця Рівненської загальноосвітньої школи №4,

ІІІ місце – Кисильов Назарій, учень Рівненської української гімназії, Сукач Вікторія, учениця Рівненського навчально-виховного комплексу №19,

Номінація «Інсценізація»

І місце – Лівшук Олександр,  Сорочук Євген, Прокопчук  Василь, учні Рівненського економіко-правового ліцею,

ІІ місце – Оніщук Вадим, Самолюк Віталій, Коберська Дарина,  учні Рівненської загальноосвітньої школи №1 ім. В. Короленка, Пінчук Діана, Мацюк Ніна, учениці Рівненського навчально-виховного комплексу №17

ІІІ місце – Марчук Богдан, Бондарець Роман, учні Рівненської загальноосвітньої школи №11, Бурковська Інна, Бовтач Артур, Остапчук Петро, учні Рівненської загальноосвітньої школи №23.

Різновікова група:

І місце – Бляшин Михайло та Полюхович Роман, учні Рівненської спеціалізованої школи «Центр надії»,

ІІ місце – Гордєєв Іван, Жук Денис, Кіткайло Максим, Кондратюк Андрій, учнів Рівненської загальноосвітньої школи №9,

ІІІ місце – Жялязко Аліна, Віюк Владислав, Рибак Карина, учні Рівненського навчально-виховного комплексу №26.

У заочному конкурсі авторських гуморесок свої напрацювання представили учні Рівненської загальноосвітньої школи №8 (директор Назарук Н.В.) – Клус Роман та Черепанова Любов.

Вітаємо переможців!

{gallery}2016/10-october/10-comedian-readers-competition-woodland-mockingbird{/gallery}