gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні70
mod_vvisit_counterВчора516
mod_vvisit_counterЗа тиждень70
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4501
mod_vvisit_counterЗа місяць1235
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375538

Зараз (20 хвилин назад): 5
Ваш IP: 44.192.94.86
,
Сьогодні: 2022-07-03 03:19

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/10-october/09-before-his-olympus-because-man

До свого Олімпу – через МАН

4-6 жовтня 2016 року на базі Рівненської Малої академії наук учнівської молоді пройшов Всеукраїнський семінар-практикум керівників територіальних відділень МАН України з теми «Мала академія наук учнівської молоді як науково-освітній ресурс підтримки обдарованих дітей у регіоні».

На другий день учасники семінару ознайомлювались з роботою міського відділення МАН, завітавши до одного з базових закладів – ПМЛ «Елітар». Завідувач Центру роботи з обдарованими учнями Олеся Борисівна Пасічник ознайомила гостей з управлінськими аспектами організації освітнього простору для обдарованих школярів у системі МАН. А директор ПМЛ «Елітар» Олег Миколайович Желюк привідкрив секрети того, як у закладі створюється середовище, яке дає можливість кожному учню вийти на власну траєкторію розвитку, щоб досягти свого Олімпу.

Представники з усіх областей України зацікавлено слухали екскурсоводів в унікальному музеї компʼютерної техніки. Творчу лабораторію вчителя фізики спрезентував у навчальному кабінеті завідувач кафедрою Анатолій Остапович Шарабура. Заступник директора з наукової роботи Роман Едуардович Данилюк, розповідаючи про організацію науково-дослідницької та експериментальної роботи, представив трьох учнів – дійсних членів МАН, які коротко ознайомили зі змістом своїх досліджень.

Жвавим обговоренням і високою оцінкою почутого і побаченого завершилось перебування учасників семінару у одному з кращих закладів освіти міста. Заступник директора Національного центру «Мала академія наук України» Світлана Олексіївна Лихота вручила грамоти Національної академії наук України і НЦ «МАН України» Олесі Борисівні Пасічник, Тетяні Володимирівні Крівцовій та Олегу Миколайовичу Желюку «за вагомий внесок у розбудову Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, багаторічну плідну співпрацю, високу результативність у підготовці переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України».

{gallery}2016/10-october/09-before-his-olympus-because-man{/gallery}