gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні42
mod_vvisit_counterВчора516
mod_vvisit_counterЗа тиждень3937
mod_vvisit_counterПопередній тиждень5478
mod_vvisit_counterЗа місяць1207
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375510

Зараз (20 хвилин назад): 4
Ваш IP: 44.192.94.86
,
Сьогодні: 2022-07-03 02:10

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/09-september/90-manivskyy-troopers-2016

МАНівський «десант» – 2016

Упродовж вересня відбувся у ЗОШ №№ 1, 3, НВК № 14. Чотири досвідчених манівця розповіли учням 8-10 класів про те, що таке Мала академія наук, її роль у житті кожного, хто починає щось досліджувати і відкривати для себе.

Захоплення міфами народів світу у Сидорчука Андрія, учня 10 класу РГГ, переросло у дослідження «Вплив давньогрецьких міфів на сучасну літературу». Вільне володіння Андрієм термінологією, вміння аналізувати і співставляти, проводити паралелі та знаходити відмінності у давніх міфах та сучасній літературі, їх звʼязок із сьогоденням захопили слухачів.

Диновська Кароліна, учениця 11 класу НВК № 17, переконала всіх, що теми для нових досліджень можна віднайти у тому, що тебе оточує, з чим зустрічаєшся щодня. Повз церкву Різдва Пресвятої Богородиці, що знаходиться в Тинному, пролягає шлях Кароліни до школи. Це спонукало дівчину вивчити історію церкви як памʼятки храмової архітектури Рівненщини і духовного центру Тинного та зробити свої перші відкриття.

Антонова Аня, учениця 10 класу ПМЛ «Елітар», здивувала своїм вмінням просто і доступно доводити, що не все смачне і привабливе може бути корисним для людини. Обʼєктом її дослідження стала відома всім Coca-Cola та її вплив на організм людини. Застереження Ані спонукали не тільки до роздумів, а й викликали бажання самим зробити експерименти.

Мельник Яна, учениця 11 класу ЗОШ № 8, впевнено довела, що читати і розмірковувати над прочитаним – престижно, навіть модно, це ознака сучасної культурної молодої людини. А по-іншому і не могло бути, адже тема її наукової роботи – «Чуттєво-асоціативне сприйняття дійсності у збірці Надійки Гербіш «Теплі історії до кави».

Як виявилося, після зустрічі школярі теж зробили свої відкриття. Не всі знали, що МАН – це не тільки робота з науковими джерелами, консультації з педагогами, безсонні ночі у роздумах і пошуках, а й радість від того, що ти щось відкрив нове, відчуття впевненості у своїх силах, можливість самореалізуватись, це – і нові знайомства та друзі. А можливо, твоя майбутня життєва дорога – велика наука.

Двадцятихвилинні спілкування допомогли усвідомити, що про МАН можна сказати і так:

Ми                       Маємо                           Майбутнє

Активне              Актуальне                     Амбіційне

Насичене             Новаторством               Надіями!

{gallery}2016/09-september/90-manivskyy-troopers-2016{/gallery}