gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні65
mod_vvisit_counterВчора516
mod_vvisit_counterЗа тиждень65
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4501
mod_vvisit_counterЗа місяць1230
mod_vvisit_counterПопередній місяць29082
mod_vvisit_counterЗагальна4375533

Зараз (20 хвилин назад): 7
Ваш IP: 44.192.94.86
,
Сьогодні: 2022-07-03 03:00

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/photo-gallery/2016/09-september/48-the-lessons-of-patriotism-outdoors

Уроки патріотизму просто неба

Двадцять першого вересня у Міжнародний День Миру з ініціативи Ради організаторів шкільного життя Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка на Майдані Незалежності  був втілений у життя авторський проект «Територія патріотизму. У рамках проекту  учні    презентували  меседж «Пліч-о-пліч», який вкотре переконав рівнян, що гідне покоління виборює дух свободи та пам’ятає,  про тих  людей, які віддали життя в ім’я  майбутнього.

Учнівське самоврядування спільно з батьківською громадськістю  активно долучилося до створення символічного атрибуту заходу –  синьо - жовтої квітки «Мир та надія», яку діти  виготовили власноруч та дарували  перехожим. Урок патріотизму просто неба пролунав з вуст   дітей та  розкрив  пріоритети  нового часу, нової ери: жити, шукати, ставати кращими, писати книжки, малювати плакати, бути знаючими і значущими.

{gallery}2016/09-september/48-the-lessons-of-patriotism-outdoors{/gallery}

Ткачук Віра, керівник молодіжного клубу «ФРЕШ»

Двадцять першого вересня у Міжнародний  День  Миру  з ініціативи Ради організаторів шкільного життя Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка  вийшла  на Майдані Незалежності  був втілений у життя   авторський проект «Територія патріотизму. У рамках проекту  учні    презентували  меседж «Пліч-о-пліч», який вкотре переконав рівнян, що гідне покоління  виборює дух свободи та пам’ятає,  про тих  людей, які віддали життя в ім’я  майбутнього.  Учнівське самоврядування спільно з батьківською громадськістю  активно долучилося до створення символічного атрибуту заходу –  синьо - жовтої квітки « Мир та надія», яку діти  виготовили власноруч та дарували  перехожим.  Урок патріотизму просто неба пролунав з вуст   дітей та  розкрив    пріоритети  нового часу, нової ери: жити, шукати, ставати кращими, писати книжки, малювати плакати, бути знаючими і значущими.
Ткачук Віра, керівник молодіжного клубу « ФРЕШ»